Nesestříhané rozhovory

 


Jaroslav Bába

Jaroslav Bába na laťce. Reportáž.

Robert Vano
Talk show se známým fotografem. Reportáž.

Ronald Adams
Poslechová diskotéka v baru 603. Reportáž.

Alois Hrnčárek
Comeback Alfa. Reportáž.

Ladislav Moráček
Comeback Alfa. Reportáž.

Josef Hrček
Úly ve Štramberku, nález dokumentů. Reportáž.

Ivo Sklenář
Letadlo Tatra. Reportáž.

Lubomír Hanzelka
Kaple na pasekách. Reportáž.

Rostislav Zeman
Kaple na pasekách, staré zemědělské stroje. Reportáž.

Jiří Pavlica
Hradišťan. Reportáž.

Stanislav Dětský
Úspěch na Normanských ostrovech, konkrétně ostrov Guernsey. Reportáž.

Jiří Chalupa
20 let Moravského Anděla. Reportáž.
   

  Edith Piaf v podání Světlany Nálepkové. Reportáž.

 Lenka Masná, atletka půlkařka navštívila rodné město.

 Jana Kratochvílová 29. května vystoupila v Katolickém domě. Reportáž.

 Jiří Jirmal, česká kytarová legenda 20. století … Celý nesestříhaný rozhovor otevřete po kliknutí na obrázek a zde je reportáž ze Dnů klasické kytary ve Štramberku.

 Tomáš Kočko navštívil opět Kopřivnici. Nechal se inspirovat knihou Jiřho Tichánka o zbojníku Ondrášovi. Reportáž.

 Od července se mění provozovatel Kulturního domu Kopřivnice. Jak bude vypadat jeho provoz? Nesestříhaný celý rozhovor s novým provozovatelem Jaromírem Nalerajem.

 Na Koprcon 2008 opět přijel přednášet spisovatel, scénárista a záhadolog Arnošt Vašíček. Přinášíme Vám nesestříhaný rozhovor a reportáž.

 Nesestříhaná část rozhovoru s Jiřím Čunkem na obecné známá témata … Zde je reportáž z jeho návštěvy v Kopřivnici.

 Povídání s „frontmanem“ skupiny Fleret Zdeňkem „Hrachem“ Hrachovým před vystoupením v kopřivnickém kulturním domě 13. února 2008. Reportáž je zde.

 Na koncertu s Flerety vystoupila i Jarmila Šuláková. Reportáž je zde.

 17. listopadu 2007 proběhl kurz rétoriky pro zaměstnance městského úřadu, který vedl známý divadelní a filmový herec Jan Přeučil . Celý nesestříhaný rozhovor s tímto charismatickým člověkem spustíte kliknutím na obrázek a reportáž si můžete prohlédnout zde.

 15. září 2007 proběhl 5. ročník Běhu rodným krajem Emila Zátopka. Nesestříhaný rozhovor s olympioničkou Danou Zátopkovou spustíte kliknutím na obrázek a reportáž si můžete prohlédnout zde.

 15. září 2007 proběhl 5. ročník Běhu rodným krajem Emila Zátopka. Nesestříhaný rozhovor s bývalým běžcem a přítelem Dany a Emila Ladislavem Kořánem spustíte kliknutím na obrázek a reportáž si můžete prohlédnout zde.

 15. září 2007 proběhl 5. ročník Běhu rodným krajem Emila Zátopka. Nesestříhaný rozhovor s bývalým veslařem Oldřichem Svojanovským spustíte kliknutím na obrázek a reportáž si můžete prohlédnout zde.

 15. září 2007 proběhl 5. ročník Běhu rodným krajem Emila Zátopka. Nesestříhaný rozhovor s bývalým běžcem a Emilovým kamarádem Jindřichem Roudným spustíte kliknutím na obrázek a reportáž si můžete prohlédnout zde.

 12. září 2007 na pozvání Ronalda Adamse do Kopřivnice přijel známý podnikatel Tomáš John Baťa. Nesestříhaný rozhovor spustíte kliknutím na obrázek a reportáž z návštěvy si můžete prohlédnout zde.

 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice