REKLAMA – OBECNÉ INFORMACE

Kabelový rozvod zajišťuje pokrytí kompletní panelové zástavby v Kopřivnici a částečně rodinných domků v rozsahu cca 7 000 zásuvek. V současné době zajištujeme vysílání do sousedního Příbora, Studénky, Lichnova, Ženklavy a Hukvald. Sledovanost vysílání KTK je dle výzkumu veřejného mínění  cca 50 %, s Vaší reklamou  jsme schopni oslovit až 30 000 diváků! Zajišťujeme nepřetržité vysílání na vlastním televizním kanále formou Videotextové smyčky (dále VTX), Kopřivnického magazínu a zpravodajské relace z okolních měst doplňované Videotextovou smyčkou do celé hodiny.

 

Základní rozpis možností inzerce a uveřejňování informací:

1.       Reklamní blok KTK:

  • Za Kopřivnickým magazínem (týdeník) a vysíláním dalších zpravodajských relací (z Příbora, Sedlnice, Studénky) je možné využít plně toho, co nabízí televizní obraz. Reklama může být textová, obrázková (s ozvučením) nebo může být natočena kamerou. Je možné využít speciální efekty, herce, animace atp. U této reklamy jste omezeni pouze výší vaší investice. Nebo můžeme natočit jen prostý jednoduchý šot, například přímo z vaší provozovny, dílny, ateliéru …

2.       Videotext KTK:

  • Videotext je textová a obrazová smyčka podkreslená rádiem. Může být ve formě jednoduchého textu nebo jako sekvence fotografií mezi sebou spojených různými efekty.

3.       Infomejl:

  • Sdělování informací prostřednictvím elektronické pošty.

4.       Bannery:

  • Informační obrázek na internetových stránkách KTK. Díky prokliku uživatel nalezne odkaz na webové stránky zadavatele.

 

Jak často vysíláme?

Vysíláme dle schématu, tj. reklama je týdně v bloku  zpravodajských relací odbavena 80x a minimálně 70x za týden ve Videotextovém vysílání.

 

Uzávěrka

Pro placenou inzerci i textové informace vždy ve čtvrtek do 12:00 hodin, neplacená soukromá inzerce každý čtvrtek do 24:00 hodin.

 

Příklad reklamní strany.

Můžeme připravit sekvence fotografií mezi sebou spojených různými efekty.

Reklama v Magazínu a dalších pořadech může být stejná jak je uvedeno výše nebo může být natočena kamerou.

 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice