ROZHLAS 6. 5. 2025
Ve středu 7. května v 10 hodin se u pomníku padlých před bývalou ZŠ Náměstí uskuteční vzpomínkové setkání u příležitosti Dne vítězství. Na akci promluví žáci místních základních škol, kteří si připravují informace o 2. světové válce. Kytice k pomníku položí zástupci města Kopřivnice a Českého svazu bojovníků za svobodu. Součástí setkání bude pěvecké vystoupení Lenky Szabó.
Přijměte pozvání na Májový víkend, který se bude konat na Novém náměstí. V pátek 9. května od 15 hodin jsou nejen maminky srdečně zvány do kadeřnického a kosmetického salónu, který vznikne ve výstavním pavilonu. Od 16 hodin si budou moci užít také módní přehlídku.
V neděli 11. května od 14 hodin bude probíhat oblíbený Restaurant Day, který od 15:30 doplní program ZUŠ Zdeňka Buriana. Ve výstavním pavilonu proběhne workshop květinové vazby. Bližší informace a odkazy na registrace najdete na webu města.