13. 6. 2013

Krajští kriminalisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po Pavlu Dziakovi, narozeném 24. ledna 1969. Na muže vydalo Krajské státní zastupitelství Ostrava předchozí souhlas k zadržení, jelikož je podezřelý ze spáchání závažné majetkové trestné činnosti. Další předchozí souhlas se zadržením na tohoto muže, vydaný Okresním státním zastupitelstvím Ostrava, je v souvislosti s podezřením ze spáchání daňového deliktu.

 

Hledaný muž je 170 až 175 cm vysoký, střední postavy, má hnědé oči. Hnědé vlasy nosívá vyholené. Chodí sportovně oblečený. Jeho celková vizáž odpovídá skutečnému věku, působí dojmem, že je mu 42 až 46 let. Pravděpodobně se pohybuje nejen na území České republiky, ale je možné, že by se mohl vyskytovat také mimo naše území, a to v některé zemi Evropské unie.

 

Pokud byste měli jakékoli informace k pohybu nebo pobytu Pavla Dziaka, případně mohli přinést jakékoli informace, které by policistům přispěly k jeho vypátrání, sdělte je prosím telefonicky na  bezplatnou telefonní linku 158. Za případné informace a pomoc policie veřejnosti děkuje.

 

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice