22. 10. 2015

 

Kriminalisté územního odboru Karviná žádají veřejnost o pomoc při pátrání po Stanislavu Jedličkovi. Pátrání bylo nejprve vyhlášeno v rámci okr. Karviná, nyní je rozšířeno na celý MS kraj. 

 

Hledaný třiatřicetiletý muž byl naposledy spatřen 15. června 2015 v ranních hodinách (okolo 6:20 hodin) v Orlové – Lutyni. Od té doby o sobě nepodal žádnou zprávu. Pohřešovaný muž je štíhlé vyšší postavy (výška zhruba 185 cm). Má krátké, černé, rovné vlasy a modré oči (viz. fotografie). Zvláštním znamením mohou být viditelně zkažené zuby a neupřesněné tetování na levém rameni. Hovoří česky. V době, kdy byl naposledy spatřen, byl oblečen v zelenou mikinu s kapucí a vzhledem k ročnímu období měl na sobě šedé kraťasy. Na nohou měl černé sportovní boty (botasky) a na hlavě modrou kšiltovku s bílým nápisem TIPSPORT. Je pravděpodobné, že se tak jako v minulosti, pohybuje ve společnosti osob drogově závislých nebo osob bez stálého bydliště (tzv. bezdomovců).  

 

Stanislav JEDLIČKA , 1982

 

Pokud byste muže z fotografie poznali, případně mohli přinést jakékoli informace, které by policistům přispěly k jeho vypátrání, sdělte je prosím telefonicky na bezplatnou telefonní linku 158.

 Za informace a pomoc policie veřejnosti děkuje.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice