27. 10. 2011

Policisté pátrání po pachateli rozsáhlé majetkové trestné činnosti

Policisté pátrají po hledaném: Jiří Smažinka, nar. 14.4.1969, trvale bytem v okrese Přerov 

Vzhled hledaného odpovídá jeho věku, má hnědočerné a krátké vlasy, oči šedozelené, může mít vousy typu strniště. V levém uchu nosíval kruhovou náušnici a používá dioptrické brýle. V pátrání je od 25.2.2011 a hledá ho Městský soud Brno. Podle zjištěných informací, které policie má, by se hledaný mohl pohybovat na Novojičínsku. Policie žádá občany, aby veškeré informace k hledané osobě sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu operačního odboru Policejního prezídia Policie České republiky iosppcr@mvcr.cz.

 

Policisté pátrají po totožnosti neznámého muže

Po neznámém muži, který by přispěl k vyřešení jednoho případu, pátrají novojičínští policisté. Případ se stal na konci srpna letošního roku v Hodslavicích na Novojičínsku. Policie proto žádá veřejnost o pomoc při identifikaci muže.

  

Veškeré informace k totožnosti neznámého muže, kterého zaznamenala bezpečnostní kamera, přijmou policisté, na kterékoliv policejní služebně nebo na lince 158. Občané mohou volat i přímo novojičínským policistům na telefonní číslo 974 735 651.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice