6. 7. 2012

 

CO MOŽNÁ NEVÍTE:

6. 7. NIGHTWISH REVIVAL – koncert, Masarykovo náměstí Nový Jičín

6. – 7. 7. SKATE CUP –závody, zimní stadion Nový Jičín

6. 7. TATROSKA – Osmičlená banda z Kopřivnice. Melodický, hravý mišmaš s českými prozaickými texty, Frenštát, 19:00 náměstí

7. 7. Kiss mise – párty s rádiem Areál Skalky, Nový Jičín od 20:00 hodin

7. 7. Koncert: Árstídir – Islandská harmonie, Kopřivnice Čajovna Mandala 20:00: Skupina Árstíðir přináší ve své hudbě tajemnou vůni osamělého Islandu převázanou elegantní stužkou současného pop-rocku a ozdobenou skvělými melodiemi. Šest mužských hlasů se proplétá v typické severské polyfonii, která staví harmonii na jiných principech, než jsme zvyklí, a vytváří tak pocit mrazivého napětí. Silná smyčcová sekce dodává Árstíðiru plný zvuk, který pohltí a nadchne každého posluchače. i když nejde o klasickou taneční kapelu, nic to neubírá na ohromné síle a energii, kterou Árstíðir vyzařuje. Kapela už za tři roky své existence prokázala na mnoha zahraničních turné v Rusku, severní a západní Evropě, že není třeba rozumět neuchopitelné islandštině nebo znát tradice tohoto malého prastarého národa, abyste na konci koncertu stáli a tleskali se slzami v očích.

 

Hrad Hukvaldy: 7. 7. 2012 Večerní sjezd strašidel. Na hradě Hukvaldy proběhne jedna z nejočekávanějších akcí této sezóny – Večerní sjezd strašidel.

19:30 Otevření hradní brány – první nádvoří

20:00 Rytíři z Huckeswagen – naproti kaple

20:30 Gotická katovna Ordál – hradní motta

21:00 Rytíři z Huckeswagen – naproti kaple

21:30 OTEVÍRÁME STRAŠIDELNÝ HRAD

22:00 Gotická katovna Ordál – hradní motta

22:30 OHŇOVÁ SHOW – RYTÍŘI Z HUCKESWAGEN

23:00 Gotická katovna Ordál – hradní motta

00:00 KONEC

Hrad bude plný bubáků, strašidel, napřírozených bytostí, které nikoho nenechají projít jen tak. Doporučujeme vzíti pevné nervy, svítilnu a dobrou náladu. Na všechny se těší strašidelná posádka hukvaldského hradu.

 

8. 7. Ladislav Kokesch and his band – Štramberk, promenádní koncert Národním sadem

Letní kino pod Trúbou – Štramberk –  každou prázdninovou sobotu cca 21:30 hodin

Do 9. 9. Závodníci na vozech Tatra – nová výstava, Kopřivnice, Muzeum Fojtství

Do 30. 9. Výstava kreseb tužkou – nejen Tatrovky, Kopřivnice, Technické muzeum

 

 Festival Čtvero ročních období zamíří do Kozlovic 8. 7. – koncert  pro Mistra Jana Husa v obsazení Alfred Strejček  a Štěpán Rak začíná v 15 hodin.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice