1. 6. 2011

Zanechali stopy na místě vloupání

Novojičínští policisté prověřují jednání dvou mužů podezřelých ze spáchání krádeží vloupáním do objektů v Mošnově a Kopřivnici. Oba muži z Ostavy, jeden ve věku 34let a druhý 31let se nyní nacházejí ve vězení pro svou další trestnou činnost. Pomocí shodných výsledků kriminalistických expertíz, porovnáním DNA a daktyloskopických stop zanechaných pachateli na místě činu, jim policisté v těchto dnech sdělili obvinění. Na místě činu pracují policisté se všemi zajištěnými stopami zanechanými pachateli. Prověřují veškeré skutečnosti a okolnosti a tak ačkoli k vloupání došlo již téměř před rokem, neuniknou oba muži potrestání. Vloupáním v těchto případech způsobili škodu na majetku ve výši několika desítek tisíc korun.

 

Viděla svou fotku v novinách

Novojičínští policisté v minulých dnech žádali média o zveřejnění portrétu podezřelé ženy vybírající neoprávněně peníze z odcizené platební karty. Krátce po zveřejnění fotografie, získali policisté prvotní informace o podezřelé. Žena ve věku 38let se následující den přihlásila sama na policejní služebnu. Uvedla, že k výběru peněz použila odcizenou peněženku, v které byly platební karty i s PIN kódem. Odcizené peníze použila pro svou potřebu. Policisté děkují médiím za zveřejnění a veřejnosti za poskytnutí informací.

 

Nedařilo se mu vyhrávat, rozbil výherní automat.

Včerejší noci 31.5.2011 mezi druhou a třetí hodinou ranní v jedné z heren v Odrách, rozbil 20letý muž display výherního automatu. Svým jednáním tak způsobil poškozené firmě škodu ve výši přesahující 5tisíc korun. Policisté prověřují jeho jednání s podezřením ze spáchání přečinu poškození cizí věci.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice