11. 7. 2011

Dopravní nehoda se zraněním

Novojičínští dopravní policisté vyšetřují dopravní nehodu mezi osobním motorovým vozidlem a cyklistou. Dnešního dne v 09.35 hod. přijali na linku 158 oznámení, o dopravní nehodě, ke které došlo v obci Kopřivnice poblíže prodejny Albert. Cyklista ve věku 20let náhle změnil směr jízdy vlevo a 23letá řidička osobního vozidla již střetu nebyla schopna zabránit. Zraněný cyklista byl transportován leteckou záchrannou službou k ošetření. Provedenou dechovou zkouškou u řidičky vozidla byl alkohol vyloučen. Dopravní policisté zjišťují okolnosti celé události.

 

Kradli a chytli je

Tři muži ve věku 20-32let z Polska přijeli do Nového Jičína krást pneumatiky. V noci z pátku na sobotu 9. 7. 2011 přijeli do Šenova u Nového Jičína dodávkovým vozidlem. Poté překonali oplocení areálu firmy a odcizili dvanáct kusů pneumatik různých značek v celkové hodnotě 60tisíc korun. Z místa činu se jim však nepodařilo uniknout. Policisté byli včas informování všímavými občany o pohybu podezřelých osob a všechny tři muže tak na místě zadrželi. Zadržení muži byli umístění do policejních cel. Novojičínští policisté prověřují jejich jednání s podezřením ze spáchání přečinu krádeže

 

Litinové rošty

Oderští policisté pátrají po pachateli krádeže litinových kanálových roštů. Odcizením těchto roštů způsobil pachatel obci Mankovice škodu ve výši několika desítek tisíc korun. Vzhledm k tomu že se jedná o méně užívanou příjezdovou komunikaci ke škodě na vozidlech ani na zdraví nedošlo.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice