2. 10. 2012

Krádež vrtacího kladiva z rodinného domu

V noci na 30. září došlo v Kopřivnici ke krádeži elektropneumatického vrtacího kladiva Narex v hodnotě 13 tisíc korun. Neznámý pachatel bez užití zjevného násilí vnikl rodinného domu, kde se volně pohyboval a zde se zmocnil na židli volně odloženého elektropneumatického vrtacího kladiva. Kopřivničtí policisté po pachateli přečinu porušování domovní svobody a krádeže intenzivně pátrají.

 

Při polních prací nalezl leteckou pumu.

V pátek 28. září okolo poledne v Petřvaldu na poli při kypření půdy traktorem John Deere nalezl traktorista munici. Traktorista okamžitě po nálezu zavolal policisty. K nálezu došlo na poli mezi silnicí procházející obcí Petřvald ve směru na obec Stará Ves nad Ondřejnicí. Přivolaný pyrotechnik zjistil, že se jedná o leteckou pumu s označením FAB 50, s hmotnosti 50 kilogramů o průměru 20 a délky 73 centimetrů, která pocházela pravděpodobně z druhé světové války. Pyrotechnik munici zajistil a odvezl k odbornému zneškodnění.

  

Zloděj nepohrdl ani kočárkem

V době od 27. do 29. září provedl neznámý pachatel vloupání do rodinného domu ve Studénce. Z domu následně odcizil počítačovou sestavu, křovinořez, plastové pískoviště a nepohrdl ani dětským kočárkem. Předběžná škoda odcizením činí téměř jedenáct tisíc korun. Poškozením zařízení vznikla škoda okolo 500 korun.

 

Krádež elektrokola

V neděli 30. září odcizil neznámý pachatel v Novém Jičíně, místní části Loučka elektrokolo Apache Elektronika. Zloděj v době od deváté do půl osmé večer odcizil elektrokolo červené metalické barvy, které bylo uzamčeno lankovým zámkem k vodovodnímu potrubí na společné chodbě za zadními vstupními dveřmi do domu. Majiteli tak způsobil škodu odcizením přes patnáct tisíc korun.

 

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice