20. 6. 2017

Dopravní nehoda – výzva policie

Dne 31. května 2017 v 13:25 hodin došlo v Kopřivnici k dopravní nehodě. Stalo se tak na ulici Záhumenní, za křižovatkou s ulicí Alšova, ve směru od Štramberku do centra. Řidička osobního vozidla značky Mazda tmavě červené barvy při jízdě v uvedeném směru narazila přední částí vozidla do zadního kola cyklistky, která přejížděla z levého jízdního pruhu do pravého jízdního pruhu. Následkem střetu cyklistka upadla na přední kapotu vozidla a poté na komunikaci, přičemž utrpěla zranění a byla z místa převezena vozidlem záchranné služby. V této souvislosti hledá Policie ČR svědky této dopravní nehody.

Policisté žádají občany, kteří by mohli k této události podat jakékoliv informace, od samovolného rozjetí vozidla až po střet s chodkyní, aby tyto informace sdělili osobně na kterékoliv oddělení Policie ČR nebo na telefonní číslo 974 735 580 nebo na linku 158. Za pomoc děkujeme!

 

Smrt na silnici

Ostravští policisté započali prověřovat okolnosti tragické dopravní nehody, ke které došlo dnes 21. 6. 2017 kolem 02.40 hodin v Ostravě-Staré Bělé na Plzeňské ulici (ve směru jízdy od Krmelína k ulici Mitrovická). Osmatřicetiletý řidič vozu zn. Audi 80 pravděpodobně nepřizpůsobil rychlost jízdy vzdálenosti, na níž měl rozhled a nestačil již zastavit před na vozovce ležící 45letou ženou. Na ležící osobu sice řidič reagoval, nicméně i přes brzdění na tělo najel. Poškozená utrpěla zranění, kterým na místě podlehla. Komunikace v místě události není osvětlena veřejným osvětlením.

Policisté provedli ohledání místa dopravní nehody, topografickou i fotografickou dokumentaci. Řidič nebyl ovlivněn alkoholem. Policejní komisař nařídil soudní pitvu zesnulé. K objasnění okolnosti události jsme zahájili úkony trestního řízení pro přečin usmrcení z nedbalosti. Přivítáme jakékoli informace svědků k této tragické dopravní nehodě na lince 158. Za pomoc veřejnosti děkujeme.

 

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice