20. 8. 2015

Vykradl rodinný dům

Kopřivničtí policisté zjišťují pachatele, který se vloupal do rekonstruovaného domu v Kopřivnici na ulici Štefánikova. K samotnému násilnému vloupání mělo dojít v období mezi 18 a 19. srpnem. Zloděj vnikl dovnitř domu, ten prohledal a následně odcizil elektro nářadí. Poškozením a odcizením věcí způsobil majiteli škodu ve výši téměř 30 tisíc korun.

 

Prodává drogy

S podezřením ze spáchání přečinu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a jedy prověřujeme 21letého muže, který měl opakovaně nabízet drogu pervitin, dalším uživatelům na území města Nového Jičína.

 

Skončila na záchytce

S více jak dvěma promile fyzicky napadla 23letá žena hosta baru v Novém Jičíně. Vrženou pivní sklenicí mu způsobila zranění s nutným ošetřením v nemocnici. K incidentu mělo dojit krátce po 1 hodině noční 20.8.2015. Přivolaní policisté ženu zadrželi a následně odvezli na protialkoholní záchytnou stanici. Její jednání nyní prověřujeme s podezřením ze spáchání přečinu ublížení na zdraví a výtržnictví. Důvod i přesný průběh jednání je ve stádiu zjišťování a prověřování.

 

Vzala si půjčku

Do dluhové pasti se dostala další žena, která ačkoli věděla, že nebude schopna splácet, sjednala s finanční společností další půjčku.  Sjednávala ji s vědomím, že má další nesplacené závazky vůči jiným věřitelům a tyto skutečnosti při podpisu neuvedla. S poskytovatelem již více nekomunikuje, splátky neprovádí a je nekontaktní. Policisté oddělení hospodářské kriminality prověřují několik desítek podobných případů.   

 

Dopravní nehoda s těžkým zraněním

Z přečinu těžkého ublížení na zdraví je podezřelý 85letý řidič který srazil cyklistu s dítětem. K samotné dopravní nehodě mělo dojít na silnici v obci Závišice na konci měsíce července. Řidič dojel cyklistku ve chvíli, kdy jí nemohl s dostatečným odstupem předjet z důvodu protijedoucích vozidel. Po nárazu přední části vozidla do jejího kola způsobil její pád a následné zranění s nutným lékařským ošetřením. Samotné dítě jedoucí v dětské sedačce utrpělo lehká zranění. Věc nadále vyšetřují novojičínští dopravní policisté.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice