23. 2. 2017

Dopravní nehoda – výzva policie

 

V době od 19:30 hodin dne 19. února 2017 do 21.00 hodin dne 21. února 2017 došlo v Kopřivnici k dopravní nehodě. Stalo se tak na ulici Severní u domu číslo popisné 1502, kde dosud nezjištěná řidička neustanoveného vozidla z dosud nezjištěných příčin poškodila u domu parkované vozidlo značky KIA Carens, hnědé metalické barvy. V této souvislosti hledá Policie ČR svědky této dopravní nehody zejména řidičku, která kontaktovala okolo 14:00 hodin v pondělí dne 20. února 2017 majitele domu číslo popisné 1503 na ulici Severní v Kopřivnici.  

Policisté žádají občany, kteří by mohli k této události podat jakékoliv informace, aby tyto informace sdělili osobně na kterékoliv oddělení Policie ČR, či na tel. č. 974 735 251 nebo na linku 158. Za pomoc občanů děkujeme!

 

Zmizela kabelka

Několika minut, kdy poškozená zanechala svou kabelku ve vozidle, využil zatím neznámý pachatel dne 22. 2. 2017 na Ostravsku. Žena jako v jiných dnech přijela osobním vozem k jedné z mateřských škol, načež odešla do objektu. Zavazadlo s peněženkou, doklady, platebními kartami a dalšími osobními věcmi, zůstalo v automobilu. Pachatel rozbil okno vozu a kabelku odcizil. Škoda na majetku byla prvotně vyčíslena ve výši přesahující 130 000 korun. K objasnění věci zahájili policisté úkony trestního řízení pro trestné činy krádež, poškození cizí věci a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. Pachateli hrozí trest odnětí svobody až na dvě léta. Znovu je na místě zopakování apelu bezpečnostního doporučení, aby lidé své věci značných hodnot nenechávali bez dozoru a měli je ve svém dosahu.

 

Zatímco spala

Zatím neznámý pachatel vnikl do jednoho z ostravských bytů v noci z 19. 2. 2017 na 20. 2. 2017. Poté, co se obyvatelka bytu ráno vzbudila, zjistila, že některé věci nejsou na svém místě a došlo ke krádeži majetku. Pachatel, který dokonce přestřihl bezpečnostní řetěz na dveřích, odcizil z bytu věci za víc jak 11 000 korun (prvotní info). Z obydlí zmizela dámská kabelka s doklady a osobními věcmi, notebook, šperky (prsteny, náhrdelník) i se šperkovnicí, svícen a další. Neznámý se zmocnil rovněž čtyř obrazů, původně umístěných v místnosti. Přikládám foto některých odcizených věcí, přivítáme jakékoli informace k uvedenému na lince 158. Za pomoc veřejnosti děkujeme. K objasnění okolnosti skutku byly zahájeny úkony trestního řízení pro trestné činy krádež a porušování domovní svobody. Pachateli tak hrozí trest odnětí svobody až na dvě léta.

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

KONICA MINOLTA DIGITAL CAMERA

 

 

 

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice