24. 11. 2014

Peníze mu měl zabavit exekutor

Zálohu za práci ve výši převyšující 100tisíc korun nevrátil 45letý instalatér. Podle jeho tvrzení mu jí zabavil exekutor. Poškozený majitel nemá peníze ani nové topení. S podezřením ze spáchání přečinu podvodu prověřují novojičínští policisté 45letého muže, který slíbil provedení instalatérských prací v domě v Libhošti. Od měsíce dubna kdy převzal zálohu, však do dnešního dne nasmlouvané práce neprovedl. Policisté nyní prověřují, jak s penězi skutečně instalatér naložil, prověřují jeho jednání, okolnosti sjednání smlouvy o dílo včetně dalších indicií k řádnému zjištění věci.   

 

Překládali alkohol z kamionu

Podezřelého chování muže, který se pohyboval v blízkosti zaparkovaného kamionu, si všimli příborští hlídkující policisté. Ve čtvrtek 20.11.2014 krátce před půlnocí, si všimli přiborští policisté podezřelého pohybu muže u nákladního vozidla zaparkovaného na parkovišti ul. Ostravské v Příboře. Následně zjistili, že se jedná o 24letého řidiče kamionu, který manipuloval s převáženým nákladem alkoholu. V nedaleko zaparkovaném automobilu zjistili dalšího muže, který měl uvnitř svého osobního vozidla několik kartonů s láhvemi různých značek alkoholu shodujících se s převáženým zbožím z kamionu v hodnotě převyšující 5 tisíc korun. S ohledem na zjištěné skutečnosti prověřují policisté jejich jednání s podezřením ze spáchání přečinu krádeže.

 

Nebezpečné pronásledování

Nebezpečného pronásledování se měl dopustit 58letý muž, který od měsíce září roku 2014 do současné doby vytrvale prostřednictvím emailů s hanlivým, vulgárním i výhružným obsahem kontaktuje 47letou poškozenou. Ta z uvedeného jednání má důvodnou obavu o svůj život i zdraví, což oznámila policistům, kteří v dané věci zahájili úkony k řádnému zjištění, zda se jedná o protiprávní jednání se znaky trestného činu.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice