5. 10. 2012

Narazil do auta

Dopravní nehodu s těžkým zraněním vyšetřují dopravní policisté. Včerejšího dne (4.10.2012) krátce před sedmou hodinou ranní ve Fulneku na křižovatce ulic Říční a U Sýpky, se střetl motocyklista s osobním vozidlem. Motocyklistovi jedoucímu po hlavní silnici zkřížila řidička osobního vozidla cestu, čímž došlo k bočnímu střetu. Řidič motocyklu utrpěl těžké zranění, které si vyžádalo lékařské ošetření a letecký transport do nemocnice. Samotný průběh a viníka nehody zjišťují dopravní policisté.

 

 

Pád z okna domu

Včerejšího dne krátce před 14 hodinou jsme přijali oznámení o pádu muže z okna obytného domu na ulici Zborovské v Novém Jičíně. Jednalo se o muže ve věku 47let. Přivolaný lékař konstatoval u muže zranění neslučitelná s životem. Okolnosti této nešťastné události vyšetřujeme.

 

Feťáci

Příborští policisté šli na jisto do jednoho z bytů, pro muže z důvodu příkazu k zatčení. Jelikož byly dveře bytu otevřené a nikdo nereagoval na výzvy, vešli dovnitř. Uvnitř se nacházelo několik osob, které spaly. Všimli si také plastové přepravky s rohlíky a spoustou mléčných výrobků. Současně se zatčením hledaného skončili na policejním oddělení také ostatní návštěvníci bytu. Jednoho z nich, dvaadvacetiletého mladíka z Ostravy nyní prověřujeme s podezření ze spáchání přečinu krádež, které se měl dopustit v ranních hodinách. Odstraněním zámku dveří vnikl do jedné z prodejen potravin v Příboře. Pečivo a mléčné výrobky nalezené v bytě pocházely právě z této prodejny. Poškozená prodejna vyčíslil celkově vzniklou škodu na více jak 2 tisíce korun. Samotným dalším šetřením je také nález omamných a psychotropních látek v bytě a také u zadržených osob.

 

Chytili je v Odrách

Krátce po krádeži vloupáním zadrželi při společném zákroku oderští policisté s městskými strážníky dva muže, které nyní podezřívají s přečinu krádeže. V nočních hodinách dne 4.10.2012 v Odrách se jeden z nich vloupával do chatek, a druhý hlídal ve voze.  Ačkoli se jim podařilo některé věci z chatek vynést, nepodařilo se jim je odcizit. Krátce po krádeži byli zadrženi. Oba muže ve věku 20 a 22 let z Oder prověřujeme s podezřením ze spáchání přečinu krádež. Je zde předpoklad, že se dopustili také další trestné činnosti nejen na území města Odry. Zda je tomu skutečně tak ukáže až další vyšetřování.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice