6. 6. 2016

Dopravní situace v Novém Jičíně

Oprava silnice s pokládkou nového povrchu si vyžádala dopravní omezení s uzavírkou.

V současné době probíhá oprava silnice při sjezdu a také napojení z hlavní čtyřproudé silnice I/48 v části za benzinovými čerpacími stanicemi na ul. Suvorovovu v Novém Jičíně.

Řidiči mohou ve směru od Příbora na Nový Jičín použít druhého sjezdu na Šenov u Nového Jičína. V opačném směru na Příbor, výjezdu za čerpací stanicí. Doprava je usměrněna dopravním značením a v časech dopravních špiček je řízena k urychlení odbavení na křižovatkách dopravními policisty. Oprava potrvá ještě několik málo dní.

uzavírkauzavírka sjezd

 

Vystřelil

Sousedské neshody řešil výstřelem z plynové pistole.

Bílovečtí policisté prověřují jednání 21letého muže, který řešil s 51letým sousedem neshody střelbou z plynové pistole. Celá událost, u které nebyl nikdo zraněn, se odehrála v neděli v Bravanticích před půl desátou v noci na ulici. Bílovečtí policisté nyní prověřují celý incident s podezřením ze spáchání přečinu nebezpečného vyhrožování.

 

Obtěžuje

S podezřením ze spáchání přečinu nebezpečného pronásledování prověřují příborští policisté oznámení 36leté ženy.

Podstatou oznámení je neustálé obtěžování telefonickými hovory a zasíláním textových zpráv ze strany bývalého přítele. Podezřelý 30letý muž jí opakovaně od měsíce ledna letošního roku minimálně jednou denně volá a více jak dvaceti sms zprávami obtěžuje. Neustále vyhledává její přítomnost vyčkáváním před jejím zaměstnáním. Oznamovatelku jeho jednání nadmíru obtěžuje a omezuje a na jejím běžném způsobu života. Vzhledem k soustavnosti a neochotě ukončit tohoto chování se rozhodla požádat policisty o pomoc podáním trestního oznámení.    

 

Kolo z balkonu

Z uzamčeného balkónu v pátém patře obytného domu v Příboře na ul. Choráze, odcizil doposud neznámý pachatel horské jízdní kolo zn. Dynamic Laser modré barvy s černými a stříbrnými polepy v hodnotě 12 tisíc korun. K samotnému odcizení měl pachatel použít násilí, kdy překonal zámek dveří uzamčeného balkónu i zámek kterým bylo jízdní kolo uzamčeno. Poškozená vedla, že k odcizení mělo dojít v noční době z pátku 3. na 4. 6. 2016. Příborští policisté pátrají jak po odcizeném kole, tak i po pachateli, který je podezřelý ze spáchání přečinu porušování domovní svobody a přečinu krádež.

 

 

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice