7. 11. 2012

8.11.2012 – Hledáme svědky tragické nehody

K tragické dopravní nehodě, při které utrpěl smrtelné zranění dvaačtyřicetiletý muž, došlo v úterý 6. listopadu v 14.45 hodin v Příboře u autobusové zastávky Točna. Dopravní nehoda mezi osobním vozidlem Fiat Punto a nákladním vozidlem Iveco, se stala na silnici III. třídy v Příboře na ulici Štramberská u autobusové zastávky „Příbor Točna“. Z dosud nezjištěných příčin přejel řidič vozidla Fiat do protisměru, kde se střetl s projíždějícím ivecem. Vyzýváme svědky této tragické nehody, aby kontaktovali novojičínské dopravní policisty na telefonním čísle 974 735 251 nebo na lince 158.

Dopravní nehoda

PČR vyšetřuje dopravní nehodu se smrtelným zraněním, která se stala včerejšího dne 6.11.2012 kolem 15.00hod. v Příboře na ul. Štramberské. Z doposud nezjištěných příčin vyjel z pravotočivé zatáčky řidič osobního vozidla zn. Fiat Punto do protisměru, kde se bočně střetl s projíždějícím vozidlem zn. Iveco, a následně sjel mimo pozemní komunikaci.  V průběhu dopravní nehody utrpěl řidič tohoto vozidla zranění neslučitelné s životem. Na místě zasahovaly jednotky IZS. Dechovou zkouškou byl alkohol u druhého účastníka dopravní nehody vyloučen. Samotný průběh dopravní nehody nadále vyšetřujeme.

 

 

Smrt na kolejích

V průběhu noci z včerejška na dnešek mezi 21:30 až 0:42 hodinou došlo v prostoru železniční stanice Jeseník nad Odrou k usmrcení muže ve věku cca 50let. Tělo muže bylo nalezeno v kolejišti se zraněními těla bez známek života. Nadále vyšetřujeme okolnosti této smutné události.  Zjišťujeme totožnost muže.

 

Mladíci se z lupu dlouho neradovali

Novojičínsko – Krátce po krádeži byli mladíci zadrženi novojičínskými policisty. Z provinění krádeže jsou podezřelí dva mladíci z Ostravska, kteří byli v neděli 4. listopadu odpoledne v Novém Jičíně přistiženi při krádeži. Mladíci v prodejně odcizili několik kusů čokolád různých značek, se kterými prošli pokladnou bez zaplacení. Jeden z dvojice byl za pokladnou vyzván prodavačkami k zaplacení zboží, na což nereagoval a společně s kamarádem se začali s prodavačkami přetahovat. Personál prodejny začali hrubě odstrkovat, aby si tak uvolnili cestu z prodejny, což se jim podařilo a následně z místa utekli. Při napadení došlo k drobnému poranění ruky jedné z prodavaček. Dlouho se z lupu neradovali. Za necelou hodinu byli oba mladíci zadrženi v jednom z novojičínských barů, kde policisté zajistili také část odcizených čokolád za částku přes osm set korun.

 

Napadení na toaletách

V noci z pátku na sobotu 3. listopadu měli rušno v jednom z novojičínských barů. Krátce po půlnoci zde došlo k napadení dvou z hostů. Podezřelým z přečinu výtržnictví a ublížení na zdraví je 38letý muž z Nového Jičína. Podezřelý na pánské toaletě nejprve opakovanými údery pěstí do různých částí těla udeřil o rok mladšího muže. Když napadený upadl na zem, několikrát ještě do něj kopl. Napadeného se zastal 24letý muž, kterého následně podezřelý udeřil pěstí do obličeje. Vše se nakonec obešlo bez nutnosti lékařského ošetření. Při potyčce došlo k rozbití dřevěné výplně dveří za pět set korun mezi toaletami a umývárnou. Na místo incidentu byla ihned vyslána policejní hlídka, která agresivního muže zadržela. Při dechové zkoušce nadýchal přes jedna a půl promile alkoholu. Zadržený nebyl  policistům neznámý, již v minulosti byl pro svou násilnou trestnou činnost odsouzena. V těchto dnech si vyslechne obvinění z výtržnictví a ublížení na zdraví.

 

Krádež notebooku

Krádež notebooku za šest tisíc korun v těchto dnech šetří příborští policisté. Neznámý zloděj odcizil v době od 30. října do 2. listopadu z domu v Sedlnicích notebook Acer. Do rodinného domku vnikl oknem a notebook odcizil z obývacího pokoje. Policisté po pachateli krádeže intenzivně pátrají.

 

Vloupání do kůlny

Škodu za téměř dvacet tisíc korun způsobil v době od 1. do 3. listopadu neznámý pachatel, který vnikl ve Frenštátě pod Radhoštěm, část Lubina do kůlny poblíž rekreační chaty. Pachatel nejdříve vnikl na oplocený pozemek zahrady poblíž rekreační chaty, kde se volně pohyboval a následně nezjištěným předmětem vypáčil dveře do samostatně stojící kůlny. Z kůlny odcizil například benzínovou sekačku, dvě sekery, hrábě, ruční pilu, ponorné čerpadlo, hliníkový skládací žebřík a další věci. Frenštátští policisté případ prošetřují pro přečin krádeže a po pachateli a odcizených věcech usilovně pátrají.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice