9. 7. 2012

ze dne 10.7.2012

Děkujeme všem za spoluúčast při pátrání po pohřešované Martině Barošové, vyhlášené včerejšího dne. Pohřešovaná byla dnešního rána nalezena živá, bez nutnosti lékařského ošetření, na silnici mezi obci Bílá a Třeštíkem ve směru na hraniční přechod Bumbálka. V souvislosti s pohřešováním jsme měli připravené síly a prostředky k zahájení fyzického pátrání. V nočních hodinách se nám podařilo lokalizovat místo výskytu pomocí mobilního telefonu. Poté se však znovu ztratil. Dnešního rána kolem 5 hodiny ranní byl mobilní telefon opět aktivní a krátce po 7 hodině ranní již byla žena nalezena.

 

ze dne 9.7.2012

Pohřešujeme ženu z Novojičínska

Novojičínští policisté pátrají po pohřešované Martině Barošové ze Sedlnic na Novojičínsku. V neděli 8. července v dopoledních hodinách oznámil na linku 158 muž, že pohřešuje manželku. Žena měla v ranních hodinách odjet z místa svého trvalého bydliště motorovým vozidlem tovární značky CITROËN XSARA PICASSO, pastelově hnědé barvy, registrační značky 3T7 5269 neznámo kam. Od té doby již o sobě nedala vědět, v trvalém bydlišti se nenachází a její telefon je nedostupný. Popis:
Zdánlivé stáří 35-40let, vysoká 170-175 cm, popis oblečení šedé tričko a ¾ kalhoty, tmavé vlasy, na hlavě nosí šátek.
Informace k pohřešované poskytněte telefonicky na linku 158. Provedeny prověrky u příbuzných, v blízkém okolí, místech možného výskytu, lékařských zařízení dosud negativní. Pátrání po osobě a vozidle bylo vyhlášeno.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice