11. 2. 2011

Kabelová televize Kopřivnice děkuje všem účastníkům průzkumu TV studia za vyplnění dotazníků. Vylosovaní výherci si mohou vyzvednout odměny na kontaktním místě kabelové televize, jejich seznam je uveden na: www.ktkstudio.cz.


Od 7. února 2011 do odvolání platí v novojičínské nemocnici zákaz návštěv.


8. února 2011 byly na 7. Národní konferenci kvality předány Ceny Ministerstva vnitra za kvalitu a inovaci ve veřejné správě za rok 2010. Ocenění : Organizace dobré veřejné služby, tedy tzv. Stříbrný stupeň, převzali na slavnostním ceremoniálu v Chrudimi také zástupci města Kopřivnice.


Zastupitelé na svém zasedání 24. 2. 2011 budou projednávat rozpočet pro rok  2011, který bude předložen v částce cca o 97 milionů nižší než pro rok 2010, počítá se rozdílem  ve výši  92,8 mil. korun, který pokryje tzv. financování.


Zastupitel  Zdeněk Polášek z důvodu neslučitelnosti funkcí složil svůj mandát, jeho místo obsadí Luděk Polášek.


Lyžaři v Kopřivnici v těchto dnech stále mohou lyžovat na domácí sjezdovce.  Lyžařský areál Červený kámen poskytuje příznivé podmínky, přibližovací vlek je v provozu a hlavní sjezdovka je v dobrém stavu. Pravidelně upravovaná sjezdovka s technickým zasněžováním bude v provozu po celou dobu jarních prázdnin jako o víkendu: od 9 do 20 hodin.


Poslední hokejový zápas mužů Kopřivnice v krajském přeboru na domácím ledě se hrál 9. února. Utkání s Horním Benešovem skončilo za stavu 1:4, ale to neznamená, že Kopřivnice sestupuje z první příčky,  zatím má stále před Benešovem náskok. O titul přeborníka kraje se chce ještě poprat na posledním zápase- 13. 2. V Novém Jičíně.


O jarních prázdninách bude krytý bazén pro plavce otevřen denně od 10.00 do 21.00 hodin.


Městská knihovna Kopřivnice zve na výstavu dokumentárních fotografií: Tudong, cesta mnicha, od  11. do 28. února v čítárně. Tudong je dobrodružná výprava bez cíle, na kterou se vydal i Dalibor Demel – spisovatel a novinář, jenž se načas stal mnichem v thajském klášteře Tham Krabok.


 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice