12. 11. 2021

V pondělí 15. listopadu 2021 končí veřejné hlasování, ve kterém lze vybírat ze sedmi Ko-projektů. Ty se uchází o půl milionu korun z participativního rozpočtu města. Předkladatelé představují své návrhy formou krátkých videoklipů, jednak v průběhu vysílání na programu KTK, na sociálních sítích a na webu města. Hlasování probíhá prostřednictvím mobilního rozhlasu.

 

V neděli 7. listopadu začal zimní etapový pohár Lysacup 2021 první etapou na Velký Javorník. Z kopřivnických účastníků se nejlépe dařilo Antonínu Votýpkovu z týmu Hasičů. O více než minutu horší čas zaznamenal Jiří Linhart z atletického klubu a z našich žen byla nejrychlejší Daniela Vlasová, která ve své kategorii obsadila 6 místo. Nejlepším týmem jsou na 20. místě Hasiči. Další etapa Visalaje startuje 13. listopadu.

 

Štramberský krmáš v sobotu 13. 11. 2021. V kulturním domě Štramberk zahraje k tanci, poslechu i dobré náladě Cimbálová muzika Valašsko. Akce začíná v 19:00 hod a vstupné na ni činí 80 Kč.

 

Dobře naladěné divadlo: Princezna Čokoláda. Půvabná, výchovná pohádka o jedné princezně, která má ráda jen sladkosti, bonbony a hlavně čokoládu. Bolí jí z toho bříško, zoubky a je bledá. Naštěstí je tu jeden moudrý čaroděj, který si se vším ví rady. Naučí princeznu jíst zdravě a díky tomu bude krásnější než kdykoliv jindy…Pohádka se odehraje v v neděli 14. 11. 2021 v kinosále Kopřivnice od 10:00 hod.

 

PŘEDNÁŠKA15. listopadu 2021: Tuktukem z Thajska až na Moravu. Tuktuk je thajská tříkolka, kterou si Tomík pořídil v Thajsku. Tomík je cestovatel, vypravěč příběhů a spisovatel Tomáš Vejmola alias Tomík na cestách. Bez jakýchkoli zkušeností se úplně sám vydal s tímto 35 let starým vozem na roční cestu přes půl světa. Projel tak 13 000 km přes Thajsko, Myanmar, Indii, Nepál, Írán, Turecko, Bulharsko, Srbsko, Maďarsko a Slovensko, až jej přesně do roka a do dne dotlačil na Moravu. O tom, že to jde, když se chce, jak zvládnout těžké situace, nebo jaký to je být sám jeden rok na dobrodružné cestě a mnoho barvitých historek plných neskutečných situací, útěků před slonem, příšerných Indů ale i nádherného Íránu vám Tomík s humorem a jistou nadsázkou milerád poví za doprovodu fotografií a videí promítaných na plátně. Přednáška proběhne v Akademické posluchárně v KD Kopřivnice od 18:00 hod.

 

Šansonový večer v Kopřivnici. Nejznámější české šansony zazní v podání Lucie Rybnikářové za doprovodu Martina Pančochy. Koncert bude věnovaný písním Hany Hegerové, na kterém zazní skladby i dalších šansoniérů např. Z. Navarové, L. Nové, E. Piaf, L. Šoralové, J. Krhuta. Také se můžete těšit na písně nově vzniklé kapely Dneska, která vznikla v době koronavirové při streamech Třech Tygrů. Na Šansonový večer se můžete těšit od 19:00 hod. v kinosále Kopřivnice.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice