15. 4. 2020

Přehled nákazy v Moravskoslezském kraji k 14. 4. 2020

Ke dni 14. 4. 2020 je v ORP Kopřivnice 20 potvrzených případů pozitivně testovaných na COVID-19. Potvrzených případů v našem kraji je 679, uzdravené případy 69.

Přehled, trend, věkové rozložení atd.(pdf 6.1 MB)

 

Zasedání kopřivnického zastupitelstva se v dubnu neuskuteční

Z důvodu přetrvávajícího nouzového stavu a s ohledem na omezení daná usnesením vlády č. 388 ze dne 6. dubna 2020, kterým bylo přijato krizové opatření týkající se jednání zastupitelstev a krajů, nebude v dubnu 2020 svoláno jednání zastupitelstva. O náhradním termínu bude rozhodnuto po skončení nouzového stavu.

 

Moravskoslezský kraj nabízí poradenství podnikatelům v našem kraji, kteří museli omezit své ekonomické aktivity v důsledku koronavirové pandemie a souvisejících mimořádných opatření vlády ČR. Nová webová stránka rychla-rada.cz nabízí možnost rychle, jednoduše a zcela zdarma se zorientovat v aktuálně nabízené podpoře z regionálních, státních i evropských programů. Stránky pomůžou podnikatelům v nasměrování ke konkrétní podpoře pro firmu nebo živnost nebo s podáním žádosti o podporu. Web vznikl ve spolupráci Moravskoslezského kraje se společnostmi BeePartner, Devx a Blackfish.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice