17. 10. 2011

Zcela netradiční pořad se chystá v kulturním domě na středu 26. 10. 2011.  Připravuje se poslechová diskotéka, kterou bude moderovat Ron Adams. Více nežli v roli dýdžeje je znám na pozici generálního ředitele Tatry, a.s. Poslechovou diskotéku u nás povede poprvé. Diváci se mohou těšit především na hudbu 50. a 60. let.

Dopravní nehoda na dálnici – výzva: ve čtvrtek 13. října 2011 okolo 19:00 hodiny na 345 kilometru dálnice D1 došlo k tragické dopravní nehodě. Osobní vozidlo Škoda Octavia řízené třiašedesátiletým mužem srazilo pětačtyřicetiletého chodce. Ten utrpěl smrtelné zranění, kterému na místě nehody podlehl. K havárii došlo několik set metrů před klímkovickým tunelem ve směru na Ostravu. Policisté se obrací na veřejnost s žádosti o jakoukoli informaci, která má souvislost s vyšetřováním příčin dopravní nehody. Hledáme nejen případné svědky samotného střetu, ale také ty, kteří zaznamenali pohyb chodce v bezprostřední blízkosti dálnice nebo na dálnici. Občané mohou své informace sdělit přímo na služebnu dálničního oddělení Ostrava, telefon 974 722 761, případně na bezplatnou telefonní linku158.

Tipgames extraliga – 6. kolo 15. 10. 2011: Kopřivnice – Plzeň 25:25 (10:14)

Kopřivnice s Plzní momentálně v tabulce Tipgames extraligy sousedí a této skutečnosti odpovídá i výsledek jejich dnešního střetnutí. Favoritem byla však před začátkem utkání Plzeň. Ta za celý první poločas pustila domácí do vedení jen v prvních pěti minutách do stavu 2:0, potom už po celých zbylých pětadvacet minut vedli Západočeši. Do poločasu se o čtyřbrankové vedení postaral především Milan Škvařil, autor deseti branek v tomto utkání. Slabou chvilku si Plzeň vybrala mezi 39. a 46. minutou. Tehdy dokázala jen jedinkrát skórovat a domácí se dostali podruhé za celý zápas do vedení (18:17). Až do posledních minut se pak utkání tahalo, vyrovnávací gól však nakonec museli vstřelit Plzeňští z ruky Květoně.

Nejlepší střelci Kopřivnice: Rachač 9/2, Aspridis 5/3, Krejčiřík 4

Nejlepší střelci Plzně: Škvařil 10, Král 3/2, Bečvář 3/1, Květoň 3, Tonar 3

Sedmimetrové hody: 8/6 – 4/3, vyloučení: 2 – 5, rozhodčí: Novotný, Samek.