17. 7. 2015

 

Město Příbor vyhlásilo letní fotografickou soutěž. Kdo má rád procházky lesem s fotoaparátem a navíc k tomu chodí i na houby, může si zkusit zasoutěžit v letní fotografické soutěži, kterou pořádá příborská radnice. Téma zní „Houbaření je moje vášeň“ a nejlepší snímek město odmění dárkovým poukazem. Soutěžící může přihlásit pouze jednu fotografii, a to zasláním na e-mail buskova@pribor-mesto.cz. Ve zprávě musí uvést jméno, příjmení a také text, jehož přesné znění najdou zájemci na webových stránkách města Příbora. Uzávěrka letní soutěže je 31. srpna. O tom, kdo se stane vítězem, posléze rozhodnou v hlasování návštěvníci webu radnice.

 

 

Z důvodu rekonstrukce bude o prázdninách městská knihovna uzavřena déle, než bývá obvyklé – na celý měsíc: od 20. července do 16. srpna. Především se bude jednat o estetickou úpravu – v čítárně a hlavní části se bude malovat a budou vyměněny koberce a knižní regály. Na pobočce na severu proběhne výměna elektroinstalace.

 

 

Město Kopřivnice aktuálně nabízí do nájmu tři byty, dva o velikosti 1+2 na ulici Alšově a jeden byt 3+1 na ulici Štramberské. Všechny jsou určeny zájemcům za podmínky uzavření písemné dohody o přistoupení k dluhu. Vyplněnou přihlášku můžete odevzdávat v neprůhledné a zapečetěné obálce nejpozději do 27. července do 16:00 hodin na radnici, na oddělení bytové správy.

 

 

Změna distribuce programů skupiny Nova v HD rozlišení. Z důvodu nově nastavených požadavků ze strany CET 21 na zpoplatnění programů Nova, Nova Cinema, Fanda, Smíchov a Telka v HD rozlišení jsme nuceni přistoupit k následujícím krokům.

  1. Dojde k zakódování programu Nova HD. Program budou moci sledovat pouze diváci, kteří si jej nechají na své kartě odkódovat. Pokud nevlastníte dekódovací kartu a příslušný modul do Vašeho televizoru (případně HD set-top-box s dekódovací kartou), můžete si potřebné vybavení zakoupit na kontaktním místě. Novu HD Vám odkódujeme na Vaší kartě do konce roku 2015 bezplatně.
  2. Po dokončení technických úprav doplníme do kabelové distribuce k Nově HD programy: Nova Cinema HD, Smíchov HD a Fanda HD a Telka HD. Tato skupina HD programů bude v budoucnu bezplatně přístupná ke každé z vyšších nabídek, než je základní, nebo samostatně za Technický poplatek.

Výše servisního poplatku není prozatím stanovena, neboť bude záviset na jednání s dalšími televizními stanicemi. Abychom nemuseli kvůli požadavkům komerčních televizí plošně zvyšovat cenu Základní nabídky pro všechny uživatele kabelové televize, plánujeme zavést Technický poplatek pouze pro ty diváky, kteří sledují a chtějí sledovat programy ve vysokém rozlišení a HD programy. Do skupiny programů s HD rozlišením budeme postupně přidávat další.

 

 

Letní country večer s kapelou Cizinci pořádá restaurace Na hřišti ve Štramberku na Bařinách v pátek 17. Července. V případě nepříznivého počasí se akce přesunuje na sobotu 18. 7.2015. Začátek je ve 20:00 a vstupné je slosovatelné.

 

 

Známá folková kapela Kamelot  koncertuje v  pá 17. 7. 2015 v 19:30v Autokempu ve  Frenštát pod Radhoštěm

 

 

KOUZELNÝ KARNEVAL 2015 S JIRKOU HADAŠEM  to je zábavný program pro děti na Sobotu 18. července 2015 – od 14.00 hodin – před KDK tady budou připraveny  pravé indiánské hrátky!

 

 

V sobotu 18. července se koná v Kateřinicích Piknik v obecním parku s žongléry a hudbou. Začátek je ve 14 hodin.

 

 

Večerní sjezd strašidel, bubáků a dalších bytostí se koná 18. 7. na Hradě Hukvaldy.

 

 

V sobotu 18. července ve 20:00 se v Novém Jičíně na Skalkách koná 2. ročník úspěšného elektronického festivalu.  

 

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice