19. 9. 2022

BESEDA JAK NEZŮSTAT V TICHU, v klubu seniorů na Sokolovské byla připravena v rámci projektu aktivní senior. Alena Hegerová ze společnosti Tichý svět představila osvětovou kampaň Deafember, která varuje, že ztráta sluchu může potkat každého z nás a prezentuje možnosti jeho kompenzace. Společnost Tichý svět již od letošního roku spolupracuje s městem, pro neslyšící u nás funguje tichá linka.

 

Zástupci kopřivnické automobilky Tatra Trucks a Ministerstva obrany ČR podepsali zakázku na dodávku 80 nákladních vozů Tatra Force s hákovými nakladači pro přepravu typizovaných kontejnerů a plošin. Objednávka navazuje na předchozí kontrakt, na jehož základě Tatra Trucks dodá armádě 209 valníků rovněž modelové řady Tatra Force. Zakázku za více než 1,2 miliardy korun bez DPH automobilka podle smlouvy splní v letech 2023 a 2024.

 

Podpořit svou oblíbenou zdravotní sestřičku v anketě Moravskoslezská sestra roku 2022 může od 5. 9. i veřejnost. Lidé mohou na webových stránkách sestra.msk.cz vybrat svou favoritku, která obdrží titul Sestra veřejnosti. hlasování skončí v pondělí 26. září 2022. I hlasující budou oceněni. Ve hře je mobilní telefon a 2 vstupenky na galavečer Moravskoslezské SESTRY 2022 6. října v aule Vysoké školy báňské.  Soutěž SESTRA 2022 pořádá Moravskoslezský kraj. Pořádáním ankety chce zdravotníkům poděkovat za záchranu zdraví.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice