23. 4. 2012

 

 Diskuzní setkání občanů se známými osobnostmi politického a společenského života „TGM a současnost“ se uskuteční v úterý 24. dubna od 16 hodin v Kulturním domě Kopřivnice. Bližší informace naleznete na internetových stránkách města Kopřivnice.

 

Projekt Mateřských škol Kopřivnice „Svět je velká zahrada“ se dostal mezi patnáctku nejzajímavějších moravskoslezských projektů, které byly v loňském roce podpořeny evropskou dotací. Od 10. do 25. dubna 2012 bude bojovat o prvenství v internetové soutěži nejkačka.eu, kterou můžete svým hlasováním ovlivnit také Vy.

 

ČEZ Distribuce, a.s. oznamuje, že z důvodu práce na vedení nízkého napětí bude dne 25. dubna v době od 7:30 – 13:30 hodin přerušena dodávka elektrické energie v části ulice Jiráskové, Komenského a Husové.

 

Společnost SLUMEKO přistavuje velkoobjemové vany na objemný odpad z domácností, a to vždy od 15:00 – 18:00 hodin. Vany budou přistaveny dle harmonogramu dne 24. dubna ve Vlčovicích u kulturního domu, 25. dubna ve Vlčovicích u mostu směr Frenštát, 30. dubna ve Vlčovicích u mostu směr Mniší. Velkoobjemové vany na biologický odpad jsou přistavovány vždy v pátek dopoledne a odváženy v pondělí dopoledne. Dne 27. – 30. dubna bude vana přistavena Na Vápenkách, na ulici Horní, Janáčkové, Duhové, P. Nerudy, Haškové, Komenského, Palackého, Sluneční, Pod Bílou horou a Sadové, Květinové. Upozorňujeme občany, že do kontejnerů na sběr biologického odpadu je zakázáno vhazovat větve z ořezu stromů, celé stromy, pařezy nebo bioodpad v igelitových pytlích. Také je zakázáno biologický odpad odkládat vedle přistavených kontejnerů. Více informací naleznete na internetových stránkách města Kopřivnice.

 

 Město Kopřivnice zve všechny zájemce o plánování sociálních služeb na společné jednání všech pracovních skupin, které se uskuteční ve středu 25. dubna od 15:30 hodin v konferenční místnosti v 10. patře kopřivnické radnice. Chcete-li se spolupodílet na tvorbě plánu rozvoje sociálních služeb, jste na jednání srdečně zváni! Po dobu konání akce bude zajištěno hlídání dětí.

 

Ve středu 25. dubna 2012 od 8 do 15 hodin proběhne zápis dětí do mateřských škol v Kopřivnici a jejích místních částech. Bližší informace naleznete na internetových stránkách města Kopřivnice.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice