28. 8. 2023

Beskydy hlásí nebezpečnou situaci ve volném terénu. V důsledku sobotních silných bouřek s vichřicí hORSKÁ SLUŽBA nedoporučuje horské túry a vstup do volného terénu z důvodu vysokého nebezpečí možného poranění. V lesním porostu je mnoho polomů, které hrozí následným a nekontrolovatelným pádem. Jedná se především o oblast hraničního hřebene ČR/SR – Kohútka – Kasárna, Kasárna – Bílý Kříž, Bílý Kříž – Velký Polom, pak oblast trojmezí SK, ČR, PL a hraničního hřebena ČR/PL Bahenec – Čantoryja.Tato výstraha se vztahuje také na přístupové cesty do výše popsaných lokalit.

 

PRO DĚTI: Letní čtení s Jonášem a Nenášem -29.8.2023 14:00, Kopřivnice pobočka knihovny Sever v komunitním centru Pětka – terasa. Zábavné odpoledne s knížkou pro děti od 0 do 6 let na Severu!Chcete příjemně strávit letní odpoledne se svými dětmi mezi spoustou knih? Přijďte do knihovny na Bookstart! Hlavní náplní setkání je práce s knížkou Jonáš a Nenáš od Kari Staiové (Host, 2020), která provází celým odpolednem. Na programu jsou aktivity spojené s příběhem v knize, tvoření, malování, říkanky nebo pohybové aktivity, které menším i větším dětem pohádkový příběh přibližují…

 

KONCERT: Thom Artway + Gabriela Dreslerová-1.9.2023 20:00,Kopřivnice Féjkovna 2.0. Ve Fejkovně poprvé vystoupí zpěvák, textař a kytarista Thom Artway, který patří aktuálně k nejuznávanějším mladým muzikantům české hudební scény.Thom Artway ve své tvorbě dokonale propojuje moderní zvuk s klasickým písničkářstvím. Thom Artway se řadí do generace písničkářů, kteří vyrůstali s kytarou v ruce na ulicích světových měst. Za debutové album Hedgehog získal Thom hned dvě Ceny Anděl 2016 České hudební akademie, a to v kategoriích Zpěvák roku a Objev roku. Večer svým vystoupením zahájí mladá folková naděje Gabriela Dreslerová z nedalekého Bilovce, která se nebojí prezentovat vlastní tvorbou, ve které zachycuje radosti i strasti každodenního života.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice