25. 11. 2011

 

Při příležitosti vydání nové knihy Antonie Mačingové Schůdková metoda hubnutí  se koná v sobotu 26. listopadu od 15.30 hodin v Knihkupectví Pohoda na ul. Štefánikova 58 (naproti Kauflandu) autogramiáda a besedu s Antonií Mačingovou.

 

Vany na listí budou nad rámec původního plánu přistaveny od 25. – 28.  listopadu na ulici České u MŠ, na ulici České na odstavné ploše, na Pasekách u kontejneru na separovaný odpad, na ulici Příborské, Na Luhách na slepé ulici, v Lubině Sýkorci u č.p. 448, v Lubině za benzinkou, v Lubině na rozcestí a naproti č.p. 282, dále v Lubině u hřiště, vedle č.p. 437 a 4.

 

V katolickém domě se na sobotu 26. 11. připravuje povídání s otcem Jaroslavem Mikešem, o práci s mládeží a v misiích v nejchudších oblastech světa.

 

V sobotu 26. listopadu 2011 roztančí velký sál kopřivnického kulturního domu tradiční přehlídka Tatra. Jde nejen o skvělou příležitost vidět na vlastní oči české i zahraniční taneční špičky, ale také o jednu z nejoblíbenějších společenských událostí celého roku. Jubilejní 45. ročník dokazuje, že taneční liga Tatra ke Kopřivnici patří stejně jako automobilka, která jí propůjčila své jméno. Kromě soutěžních vystoupení párů nejvyšší mezinárodní třídy M ve standardních a latinskoamerických tancích se mohou návštěvníci těšit na bohatý doprovodný program. Během odpoledne a večera se představí například vítěz Mistrovství světa a Evropy 2011 v disco dance TŠ Hubený či finalisté Talentmanie 2010 a vicemistři světa v Electric Boogie Hybrids Crew. K vidění bude také akrobatický rokenrol, módní show a vystoupení tanečního oboru místní umělecké školy Zdeňka Buriana.

 

V sobotu 26. listopadu v době od 17 hodin se uskuteční hokejový zápas mezi hráči HC Nový Jičín a HC AZ Havířov. Jelikož vedení klubu HC Nový Jičín označilo toto utkání jako rizikové, policisté v době samotného utkání posílí výkon služby v okolí místa konání zápasu. V případě že by pořadatelská služba uvnitř stadionu nebyla schopna zajistit pořádek, budou policisté připraveni zasáhnout. Výsledek předešlého řádění havířovských fanoušků je v tuto chvíli takový, že jeden již má sděleno obvinění pro trestný čin výtržnictví a přečin násilí proti úřední osobě.

 

V neděli 27. 11. 2011 se koná soutěž O nejchutnější zdravý zákusek. Soutěže se může zúčastnit každý, kdo přinese vlastní pamlsek sladké či slané chuti vyrobený dle zásad zdravé výživy. Dále se mohou zúčastnit ti, kteří budou ochutnávat, hodnotit anebo jen čerpat inspiraci. Místo konání:  Venezia (centrum města, ul. Štefánikova, č. p. 1158 (1. poschodí).

 

ČEZ Distribuce, a.s. oznamuje, že z důvodu práce na vedení nízkého napětí bude dne 29. listopadu v době od 7:30 – 15:00 h přerušena dodávka elektrické energie na ulici Jarní, Sportovní, Na Drahách a Záhumení. Dne 1. prosince v době od 8:00 – 15:00 h bude přerušena dodávka elektrické energie v části ulice Francouzské. Dne 5. prosince od 7:30 – 13:30 h v části ulice Husové a Hanse Ledwinky.

 

Provozovatel dráhy SŽDC, s.o. informuje, že v níže  uvedených termínech proběhne výluka na trati 325   –   STUDÉNKA – VEŘOVICE  (A ZPĚT). Dopravce České dráhy a.s. proto musí přistoupit k následujícím opatřením: Všechny vlaky jsou po dobu výluky ve vyloučeném úseku nahrazeny náhradní autobusovou dopravou.

SEDLNICE – PŘÍBOR: dne 29. listopadu 2011 v době od 7.30 do 14.10 hodin. Z provozních důvodů budou autobusovou dopravou nahrazeny dne 29. 11. 2011 vlaky 23130 a 23133 v úseku Sedlnice – Štramberk.

PŘÍBOR – ŠTRAMBERK: dne 30. listopadu 2011 v době od 7.15 do 19.25 hodin. Upozornění: Vlak  23105 a 23106 bude nahrazen pouze v úseku Příbor – Kopřivnice, dále budou cestující přepraveni vlakem.

 

V KDK se na pondělí 28. listopadu v 19 hodin chystá vystoupení pražské travesti skupiny Screamers „V proudu času“.

 

Kopřivnický kulturní dům letos zaznamenal rekordní počet předplatitelů divadelního programu. Nárůst zájemců o divadelní představení činí oproti minulé sezóně 50 procent. Počet předplatitelů je pro letošek uzavřen, ustálil se na úctyhodném čísle 277 osob.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice