25. 12. 2015

 

Ve dnech 1. až 14. ledna 2016 bude probíhat v Kopřivnici Třikrálová sbírka. V této době u Vašich dveří zaklepou za zpěvu koledy tři králové, kteří se Vám prokážou platnou průkazkou. Peněžité dary, které věnujete do sbírky, budou použity k podpoře zdravotních a sociálních projektů. Pracovníci Charity Kopřivnice děkují za podporu.  

 

 

V sobotu 26. prosince se můžete těšit na Živý betlém – V Národním sadu ve Štramberku od 15:00.

 

 

Také připomínáme Štěpánskou zábavu s cimbálovou muzikou Pramínky 26. prosince v 19:00 hodin v Katolickém domě v Kopřivnici

 

 

Vánoční koncert PSK se koná v pondělí 28. 12. v kostele sv. Bartoloměje. Začátek je v 19:00 hod.

 

 

 Novoroční ohňostroj se koná v centru Kopřivnice v pátek 1. ledna 2016. V 16:30 hodin před KDK vystoupí HTK Band. V 17 hodin vypukne ohňostroj.

 

 

Městský úřad bude na Silvestra uzavřen. Pondělí 28. prosince až středa 30. prosince budou běžnými pracovními dny. Ovšem ve čtvrtek 31. prosince bude kopřivnický úřad z technických důvodů uzavřen a pro návštěvníky se otevře až v příštím roce, a to v pondělí 4. ledna. Pokladna bude ten den otevřena až od 10 hodin.

 

 

Vánoční dárek v podobě vstupů zdarma na tři sportoviště se rozhodlo všem milovníkům pohybu nadělit město Kopřivnice společně se Správou sportovišť Kopřivnice. Ti, kteří milují sport a nechtějí před anebo během svátků sedět doma, si mohou vyrazit zaplavat, zabruslit a dovolí-li počasí, tak i zalyžovat. Vstup zdarma na kopřivnický krytý bazén, zimní stadion, a pokud budou vhodné podmínky, tak i sjezdovku Červený kámen budou moci lidé využít ve čtvrtek 31. prosince. Krytý bazén bude ten den otevřen od 8 do 12 hodin, bruslit se bude od 10:30 do 11:45 hodin a lyžovat v době od 9 do 13 hodin. Vstupy na všechny tři zmíněná kopřivnická sportoviště budou zcela zdarma. Lidé ovšem musí počítat s vratnými zálohami za čip na bazén případně skipas ve výši 100 korun.

 

 

Vánoční turnaj neregistrovaných hráčů a hráček ve STOLNÍM TENISE se uskuteční 26. prosince od 9 hodin ve Vlčovicích. Další možnost mají hráči ping pongu ve středu 30. prosince ve škole sv. Zdislavy, kdy vánoční turnaj pořádá od 9 hodin ASK.

 

 

V průběhu vánočních svátků bude uzavřena městská knihovna a to jak v kulturním domě, tak i její pobočky na Severu a v místních částech. V letošním roce máte poslední možnost navštívit knihovnu a vrátit knihy v úterý 22. prosince. Den poté až do 3. ledna bude uzavřeno. A v příštím roce poprvé knihovna své čtenáře přivítá 4. ledna.

 

 

Silvestrovská vyjížďka pro bajkery na Velký Javorník startuje v 9 hodin od kasáren.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice