25. 6. 2011

Město Kopřivnice zve všechny zájemce o plánování sociálních služeb na jednání pracovní skupiny „Osoby se zdravotním postižením, znevýhodněním a jiným omezením“. Setkání se uskuteční v pondělí 27. června 2011 od 16 hodin v konferenční místnosti v 10. patře městského úřadu. Na programu bude především mapování potřebnosti sociálních služeb u osob se zdravotním handicapem. Po dobu konání akce bude zajištěno hlídání dětí.

 

Mezinárodní rok lesů přináší soutěže

Rok 2011 byl Organizací spojených národů (OSN) vyhlášen Mezinárodním rokem lesů s cílem připomenout veřejnosti význam lesů, lesního hospodářství a nutnost ochrany přírody. Město Kopřivnice vyhlásilo při této příležitosti soutěže pro malé výtvarníky i pro odrostlejší fotografy.

 

Upozornění na dopravní omezení

Upozorňujeme občany, že z důvodu opravy komunikace dojde na přelomu června a července 2011 k dopravním omezením na ulicích Dělnické a Panské. Ve dnech 27. až 30. června bude probíhat frézování povrchu a provoz na komunikaci bude omezen. Od 2. do 6. července bude následovat pokládka nového asfaltu, která si vyžádá úplnou uzavírku. Žádáme řidiče, aby dodržovali pokyny strážníků městské policie, pracovníků stavby a řídili se přechodným dopravním značením. Děkujeme za pochopení.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice