26. 7. 2023

Porucha telefonní ústředny. Z důvodu technické poruchy na telefonní ústředně se nelze dovolat na některá telefonní čísla městského úřadu. Za vzniklé komplikace se omlouváme a intenzívně pracujeme na opravě. V nutných případech volejte informace městského úřadu na telefonní číslo 556 879 450.

 

Kvůli předpovědi počasí a výstraze před silnými bouřkami se ruší slavnostní otevření mola a zábavné odpoledne na Větřkovické přehradě. Akce se přesouvá na 17. 8. v 11 hodin.

 

Pátek 28. července 17:30-Koncert Čtyři tváře Country rádia: Pozdní sběr, Spirituál kvartet, Banda band, Přístav-Dobrá, Areál U Medvěda-Sport Relax Club

 

Sobota 29.7.2023 začátek 19:00, Koncert: Pozdní sběr, Spirituál kvartet, Přístav aneb 3 tváře Country Radia-Na koupališti, Kozlovice.

 

Tradiční Gulášové slavnosti se uskuteční v prostředí Amfiteátru na Horečkách v sobotu 29.7.2023. Začátek akce je v 9:30. V rámci gulášových slavností poměří své síly amatérští i profesionální kuchaři, dohotovení soutěžních gulášů by mělo být přibližně mezi 14 a 15 hodinou, vyhlášení výsledků a předání cen je pak naplánováno na 16:00. Během toho, co se bude chystat a vařit guláš, je pro návštěvníky připraven pestrý doprovodný program. Celý den bude návštěvníky bavit hned několik hudebních skupin – na podiu se představí například kapela Bosobos, Hobití noha nebo Ronjam a Hard balls. Celý program uzavře koncert skupiny SAGAR, která předvede  „Queen Fredie Mercury show“. Vloni mohli návštěvníci ochutnat ze 13 soutěžních a 15 nesoutěžních.  Pro letošní ročník je prozatím přihlášeno 8 týmů a bude minimálně 9 soutěžních a 7 nesoutěžních gulášů. V nabídce se pravidelně objevují guláše klasické, zvěřinové, vloni byl vegetariánský, houbový nebo dokonce segedínský. Zvítězil guláš klasický hovězí, který uvařil tým Synci. Během dne bude v provozu lanovka a to do 9 do 21 hodin. Vstup na Gulášové slavnosti je ZDARMA. Podrobnosti najdete na webových stránkách. Fotografie z minulého ročníku zde

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice