30. 11. 2011

V pondělí 5. prosince navštíví Kopřivnici Mikuláš se svým andělským i ďábelským doprovodem. Jeho brzký příjezd avizuje mikulášský jarmark v centru města, na kterém je možné už dnes a zítra nakupovat například vánoční dárky či dobroty, které k Mikuláši neodmyslitelně patří.

 

Nominujte své favority na titul „sportovec roku“! Kopřivničané mohou opět posílat nominace na nejlepší sportovce letošního roku. Rodné město několikanásobného olympijského vítěze Emila Zátopka i mnoha dalších sportovních hvězd bude opět oceňovat sportovce a organizační pracovníky, kteří jej v roce 2011 úspěšně reprezentovali v oblasti sportu.

 

Technické muzeum Tatra zdobí více než dvě stovky nových exponátů. Jsou jimi pestrobarevná výtvarná díla, vytvořená v rámci soutěže „Tatrovky očima dětí“. 221 obrázků a modelů známých kopřivnických automobilů bude v muzeu k vidění až do poloviny února. Přijďte pomoci vybrat ty nejpovedenější!

 

Občanské sdružení při Dětském centru Kopřivnice získalo nový velkoprostorový vůz pro přepravu handicapovaných osob. Vděčí za to projektu Konta Bariéry „Cesty k lidem“, na který přispívali lidé nákupem označených výrobků v prodejnách Globus po celé České republice.

 

V sobotu 26. 11. 2011 proběhl ve velkém sále kopřivnického kulturního domu jubilejní 45. ročník taneční soutěže TL Tatra. V odpolední části proběhla první dvě kola taneční ligy v LAT (latinskoamerických tancích), kterých se zúčastnilo 28 párů, a první kolo soutěže v STT (standardních tancích), jehož se zúčastnilo 19 párů. Téměř vyprodaná večerní část byla vyhrazena pouze semifinalistům, kteří na základě rozhodnutí odborné poroty postoupili z části odpolední. V LAT zvítězil pár pražského klubu TK Maestro, Jakub Drmota a Tereza Florová. Tentýž pár získal zároveň i cenu sympatie publika. V kategorii STT porota rozhodla o vítězství Davida Odstrčila a Tary Bohak, klubu DSP Kometa Brno. Programem soutěže provázeli obecenstvo a tanečníky pan Milan Šatan a paní Hana Felcmanová. Kopřivnický kulturní dům je pro zdařilou spolupráci a nadšení diváků rozhodnut pro organizaci Taneční ligy Tatra i do budoucna.

 

Nabídka města na nájem městských bytů za podmínky přistoupení k závazku: Šest bytů je určeno široké veřejnosti a jeden byt č. 28 o velikosti 1+2  v č. p. 1141 na ulici Alšova je určen pouze stávajícím nájemcům městských bytů. Nabídka platí od 29. 11. 2011 do 02. 01. 2012.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice