4. 2. 2011


Aktuální informace o kvalitě ovzduší: vzhledem k překročení imisních koncentrací pro suspendované částice PM10 – (prach) se osobám s chronickými dýchacími potížemi, srdečním onemocněním, starším lidem a malým dětem doporučuje omezit pobyt pod širým nebem. Dospělým osobám bez zdravotních potíží se doporučuje zdržet se při pobytu pod širým nebem zvýšené fyzické zátěže, spojené se zvýšenou frekvencí dýchání.


Transparentnost zadávání zakázek má v Kopřivnici zajistit Elektronické tržiště, centrální registr všech městských zakázek a další novinky, které by měly  vstoupit v platnost od 1.4. 2011.


Městská knihovna ve Frenštátě pod Radhoštěm připravuje na středu 9. února 2011 v 17 hodin do Výstavní síně Albína Poláška setkání se spisovatelkou Zuzanou Maléřovou, hlavním tématem bude její poslední kniha Šťastná hodina.


 V neděli 13. 2. odpoledne si můžete užít netradiční valentýnské radovánky na Trúbu a prohlédnout si večerní Štramberk z ochozu jen ve dvou.


 Projekt 100 v kině Puls nabídne v období od 8. února do 8. března 2011 šest celovečerních a jeden krátký film tentokrát na téma láska a vášeň.


 Beseda se spisovatelem Daliborem Demelem, jaké je to stát se mnichem v thajském klášteře, se chystá ve středu 9. února v prostorách čítárny kulturního domu v Kopřivnici.

 

Po dlouhých týdnech reprezentační přestávky, kterou pro příznivce házené vyplnilo 22. MS mužů ve Švédsku, se k radosti všech domácích fanoušků opět rozbíhá ZUBR Extraliga mužů. Kopřivnice, která již má své jisté místo ve 2. části tabulky, zahajuje extraligu na domácí palubovce v sobotu 5. února v 18. 00 soubojem s Gumárnami Zubří.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice