4. 8. 2011

V pondělí 8. 8. 2011 začíná 46. sezona umělé ledové plochy v Kopřivnici.

 

3. srpna bylo na portálu iDNES.cz ukončeno první kolo hlasování o nejkrásnější rozhlednu. Čtenáři rozhodli, že ze sedmi nominovaných rozhleden Moravskoslezského kraje si tento titul nejvíce zaslouží třiačtyřicetimetrová šroubovice DNA, tedy rozhledna na Bílé hoře. Podpořte tuto zajímavou dominantu na hranicích Kopřivnice a Štramberka také v celostátním kole, do něhož postupují první dvě rozhledny z každého kraje. Hlasovat bude možné od 4. do 9. srpna. Hlasovat můžete zde: https://cestovani.idnes.cz/Ankety.aspx?idanketa=A20110804_alh_595

 

Hvězdárna Valašské Meziříčí pořádá v kavárně Hotelu APOLLO v pátek 5. srpna 2011 od 18:00 hodin BESEDU PRO VEŘEJNOST S AUTOGRAMIÁDIOU amerického astronauta Andrew J. Feustela, který do vesmíru letěl s Krtečkem.

 

Exhibiční utkání s místními fotbalisty přijedou sehrát hokejoví mistři HC Oceláři Třinec. Zápas se známými hokejisty, mezi kterými nebudou chybět kopřivničtí odchovanci Radek Bonk a Václav Varaďa, se uskuteční v sobotu 6. srpna od 14 hodin na hřišti v kopřivnické místní části Lubině. Součástí akce bude autogramiáda, možnost focení s mistrovským pohárem, atrakce pro děti a diskotéka.

 

V neděli 7. srpna čeká Kopřivničany slavnostní otevření nově zrekonstruovaného „škvárového“ hřiště v areálu Pod Červeným kamenem.  Program zahájí ve 14 hodin zápas dorostenců, které v 15:30 na hřišti vystřídají kopřivnické fotbalové přípravky. V 16 hodin, po prvním oficiálním výkopu za účasti zástupců města, proti sobě nastoupí výběr současných i bývalých hráčů FC Kopřivnice a Klub fotbalových internacionálů.

 

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice