5. 4. 2011

19 opilých řidičů během necelých dvou hodin je výsledek policejní kontrolní akce 4. 4. 2011 v obci Hodslavice. 7 kontrolovaných řidičů přišlo o řidičské oprávnění.

 

Od 4. do 8. dubna, již tradičně probíhá na Novojičínsku dopravně preventivní akce, zaměřena na chodce s názvem „Zebra se za Tebe nerozhlédne“.

 

Záznam koncertu finalistů KOPRSTAR 2011 (110 min) bude zařazen do vysílání KTK od pátku 8. 4. 2011 do čtvrtku 14. 4. 2011. Hlasovat můžete na telefonní číslo 773 507 454 formou SMS ve tvaru :  číslo soutěžícího – jméno. Hlasování bude odstartováno na koncertě finalistů ve středu 6. 4. 2011 cca od 17:00 hodin.

 

29. března 2011 byly přidány (opětovně navráceny) dva televizní programy. Program TVP info bude po automatické aktualizaci Set-Top-Boxu zařazen za TVP1 a TVP2. Program LTV Plus bude zařazen za KTK infokanál. Platí pro STB KAON. U jiných verzi STB (např. HANDAN) mohou tyto programy po aktualizaci být zařazeny na konec seznamu. Postup pro aktualizaci programu do Vašeho SET-TOP-BOXu nebo televizoru je následující. Přepnout SET-TOP-BOX na stanici TVP a poté přístroj vypnout a následně zapnout. (obdobně na KTK infokanál) Na tomto programu vyčkejte aktualizace (okno s nápisem – Aktualizuji. Vyčkejte prosím). U některých typů televizorů a Set-Top-Boxů může nastat potřeba opětovného naladění. Použijte prosím k naladění standardní postup dle typu použitého přístroje. Doporučené údaje k naladění: kmitočet 314 MHz – rychlost 6900 – modulace 64 QAM – ID auto – vyhledat podle kanálů (rychlé ladění).

 

 

4. dubna 2011 bylo přidáno čtrnáct televizních programů. Programy jsou po automatické aktualizaci Set-Top-Boxem zařazeny na konec programové nabídky. Platí pro STB typ KAON. U jiných STB (např. HANDAN) být mohou tyto programy úspěšně aktualizovány na programech ČT. Postup pro aktualizaci programu do Vašeho SET-TOP-BOXu nebo televizoru je následující. Přepnout SET-TOP-BOX na stanici ČT1 a poté přístroj vypnout a následně zapnout. Na tomto programu vyčkejte aktualizace (okno s nápisem – Aktualizuji. Vyčkejte prosím). U některých modelů televizorů a Set-Top-Boxů může nastat potřeba opětovného naladění. Použijte prosím k naladění standardní postup dle typu použitého přístroje. Doporučené údaje k naladění: kmitočet 314 MHz – rychlost 6900 – modulace 64 QAM – ID auto – vyhledat podle kanálů (rychlé ladění).

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice