7. 6. 2012

 

!!! Soutěž o vstupenky na módní přehlídku Fashion show Kopřivnice 2012 !!!

Získejte volné vstupenky na módní přehlídku Fashion show Kopřivnice 2012, dne 22. 6. 2012, formou odeslání sms se správnou odpovědí na otázku:

Na kterém místě v Kopřivnici bude letos probíhat módní přehlídka Fashion show Kopřivnice 2012?

Odpověď zašlete formou SMS ve tvaru: jméno mezera příjmení mezera odpověď .

na číslo 774 599 474.

Nápověda – např. ve vysílání KTK, nebo v archívu na www.ktkstudio.cz.

 

 

Nový vestibul přiblíží služby úřadu občanům. Koncem května byly ukončeny stavební práce ve vestibulu kopřivnické radnice. Jejich výsledkem je nové uspořádání vstupních prostor i lepší podmínky pro vstup lidí na vozíku či maminek s kočárky. Od pondělí zde lidé nově naleznou pracoviště Czech Pointu, za jehož službami museli až dosud chodit do 2. patra. Okénko informační služby bylo přemístěno více do středu vestibulu, čímž došlo jednak k jeho zviditelnění, a jednak k vytvoření dostatečného prostoru pro umístění pokladny, podatelny i kanceláří Czech Pointu. Pro tepelný komfort celého prostoru jsou přínosem nové výplně skleněných stěn a lidé s handicapem jistě ocení automatické dveře u bezbariérového vchodu. Návštěvníků radnice se stavební práce dotkly pouze minimálně. Staveniště bylo po celou dobu zabezpečeno a velké zásahy se prováděly během víkendů.

Z důvodu stěhování dojde v pátek 8. června k uzavření pracoviště Czech POINT.

Rekonstrukce vestibulu vyšla na necelé tři miliony korun, přičemž 85 procent způsobilých výdajů pokryje dotace z Regionálního operačního programu Moravskoslezsko.

 

Vernisáž výstavy Závodníci na vozech TATRA se koná v pátek 15. 6. 2012 v 17h v Muzeu Fojtství v Kopřivnici.

 

Hlasujte v anketě o největších příležitostech města! Téměř stovka účastníků zavítala na letošní veřejné diskuzní fórum  S Vámi o všem? Ovšem! , kde společně hledali tzv. 10 P – deset největších příležitostí pro další rozvoj města, jimiž by se měla radnice zabývat. Zda se na vybraném desateru shodnou také ostatní Kopřivničané, ověří v následujících dnech celoměstská anketa. V čem spatřujete příležitosti Kopřivnice Vy? Hlasovat můžete až do 20. června.

 

KULTURNÍ DŮM

Pá 15. června od 9 do 16 hodin Farmářský trh v Kopřivnici (centrum města)

St 20. června v 17 hodin Závěrečný koncert hudebního oboru ZUŠ Zdeňka Buriana (kino Puls)

Út 26. června Poslední zvonění (centrum města před KD). Společný průvod žáků devátých tříd ZŠ v Kopřivnici

 

MĚSTSKÁ KNIHOVNA        

Čt 7. června v 18 hodin přednáška Transformací z ústavu do běžného života (čítárna)

Aktuální výstava od 7. června do 13. července Transformací z ústavu do běžného života (čítárna, po, út, čt a pá 7.30 – 12 a 12.30 – 18)

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice