ROZHLAS 10. 11. 2021

Srdečně Vás zveme na tradiční vzpomínkové setkání u příležitosti Dne válečných veteránů. Přijďte uctít památku padlých i žijících hrdinů, kteří riskovali své životy ve válkách, aby bojovali za svobodu, pravdu a demokracii. Pietní setkání u pomníku padlých před budovou bývalé ZŠ Náměstí se uskuteční ve čtvrtek 11. listopadu v 11 hodin.

 

Dále Vás srdečně zveme na oslavy Dne boje za svobodu a demokracii, které se uskuteční ve středu 17. listopadu. Oslavy zahájíme v 17 hodin vzpomínkovým setkáním a položením kytic k pamětní desce obětem komunismu před ZŠ dr. Milady Horákové. Odtud potom vyjde průvod se svíčkami a lampiony směrem k Masarykovu náměstí, kde proběhne koncert Martina Galii a Lenky Szabó Hrůzové. Těšíme se na setkání s Vámi!

 

Upozorňujeme občany, že z důvodu státního svátku dojde ke změně svozu odpadů připadajících na 17. listopadu:Svoz popelnic od rodinných domů připadající  na 17. listopadu proběhne již v pondělí 15. listopadu. Jedná se o nádoby od domů na ulicích Kadláčkově, Dolní, Příborské, Na Pinkavce, Nádražní, Čs. armády, Ke Koryčce, Pod Bílou horou, Sluneční, Západní, K Pasekám, Paseky a v místní části Mniší. Svoz pytlů s plasty z těchto lokalit proběhne v úterý 16. listopadu.

Svoz popelnic z nepřístupných míst, kam zajíždí vozidlo Multicar, proběhne  v úterý 16. listopadu. Jedná se u nádoby od rodinných domů na ulicích Lomené, Paseky, Pabla Nerudy, Na Pinkace, Čs. armády a v místní části Mniší.

Svoz bioodpadu proběhne v úterý 16. listopadu. Jedná se o nádoby od rodinných domů na ulicích Na Luhách, Mírové, 1. května, Dělnické a v místní části Lubině.

Prosíme občany, aby včas připravili své nádoby pro svozovou techniku. Svoz nádob začíná již od 6 hodin a končí nejpozději v 18 hodin.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice