ROZHLAS 27. 4. 2022

V sobotu 30. dubna se od 15. hodin uskuteční v sadu Edvarda Beneše Filipojakubská noc, při které bude připomenuta tradice pálení čarodějnic. Odpolední a večerní program je určen nejen pro rodiny s dětmi. Těšit se můžete na středověké písničky, žoldnéřské půtky, katovskou dílnu, vyhlášení nejmladší, nejkrásnější a nejstarší čarodějnice, zapálení vatry, hudební vystoupení a ohňovou show.

 

Dnes od středy 27. dubna přijel do Kopřivnice Revolution train – unikátní multimediální vlak, který návštěvníkům nabízí interaktivní program zaměřený na protidrogovou prevenci. Pro veřejnost je vlak přístupný od 15:30 do 18:00. Vstup do vlaku je zdarma a je možný od 10 let, do 12 let však pouze v doprovodu rodičů. Bližší informace najdete na webu města.

 

Firma Slumeko provádí čištění místních komunikací. Prosíme, respektujte dopravní značení v čištěných úsecích komunikací a přeparkujte své automobily. Vozidla, která budou čištění překážet, budou na náklady provozovatele odtažena. Harmonogram jarního čištění místních komunikací najdete na webu města. Ve čtvrtek 28. dubna proběhne čištění silnic na parkovišti za včelínkem, Na Drahách, Sadové mezi Školní a Záhumení, Školní po Sadovou a Jarní. V pátek 29. dubna na Sportovní, Pionýrské včetně parku pod ZŠ, Školní, Pod Bílou horou slepá část od Školní. V pondělí 2. května bude probíhat čištění komunikace Ke Koryčce, Pionýrská včetně parku a Sadová ulice.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice