ROZHLAS 5. 6. 2024

Odstávka pitné vody proběhne v části obce Mniší dne 13. června od 7:30  – 15 hodin a v části ulice České, Moravské dne 20. června od 8 – 17 h. Více informací získáte na poruchové lince 800 292 300.

 

Přerušení dodávky elektrického proudu proběhne v části ulice Erbenová, Štramberská dne 10. června od 7:15 – 13 hodin. Další odstávka proběhne v části obce Mniší a Vlčovice dne 13. června od 7:45 – 15   hodin

 

V pátek 7. června v 16 hodin ožije kopřivnický Bubla City Ranch zábavným Cykloodpolednem. Součástí akce budou oblíbené Cyklohrátky pro děti, dále diskuze o udržitelné městské mobilitě a vyhlášení vítězů kampaně Do práce na kole. Děti se budou moci povozit na koních a nebude chybět ani překvapení.

 

O víkendu 8. a 9. června se na tatrováckém zkušebním polygonu uskuteční 12. ročník Kopřivnických dnů techniky. Kromě mnoha interaktivních ukázek nejrůznější techniky se mohou návštěvníci těšit na bohatý doprovodný program a atrakce pro děti. Chybět nebudou oblíbené jízdy tatrovkami a zpřístupnění montážní linky společnosti Tatra Trucks. Z centra města bude opět jezdit bezplatná autobusová doprava. Bližší informace najdete na webu akce.

 

Ve středu 12. června v 18 hodin se uskuteční Jubilejní koncert Základní umělecké školy Zdeňka Buriana věnovaný 70. výročí založení uměleckého školství v Kopřivnici. Vystoupí žáci hudebního i tanečního oboru a hosté, kteří místní školou prošli. Koncert se bude konat ve velkém sále kulturního domu.

 

Ve čtvrtek 13. června od 13 hodin bude v centru města probíhat bohatý program na oslavu 30 let Střediska sociálních služeb města Kopřivnice. Připravena budou různá taneční vystoupení nebo koncert cimbálové muziky Poštár. Zájemci si budou moci vyzkoušet kompenzační pomůcky, změřit krevní tlak a hladinu cukru v krvi. Své výrobky budou prodávat klienti Sociálně terapeutických dílen Effatha. Součástí bude také sbírka potravin, batohů a drogistického zboží po potřebné.   

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice