ROZHLAS 6. 5. 2024

Svoz bioodpadů bude proveden v úterý 7.května – jedná se o území Kopřivnice. Svoz popelnic z nedostupných lokalit (svoz multikárou) bude proveden v úterý 7.5.2024 – jedná se o vyjmenované domy z ulic Bratří Vašků, Družební, K Očnímu, Moravská, Janáčkova, U Vodojemu, Na Vápenkách a místní části Lubina. Prosíme občany, aby včas připravili nádoby pro svozovou techniku. Děkujeme!

 

Z důvodu komplexního čištění místních komunikací a parkovišť bude na uvedených ulicích v uvedených termínech dočasně zakázáno stání nebo zastavení motorových vozidel. Vozidla nerespektující zákazové dopravní značení budou odtažena. V úterý 7. května Ke Koryčce od Obr. Míru po křižovatku Pionýrská, ulice Pionýrská a Sadová včetně parku mezi ulicemi Školní a Ke Koryčce, příjezd k Mis Music. Ve středu 9. května Ke Koryčce od křižovatky. Pionýrská po areál garáží včetně, Pod bílou horou mezi Školní a Ke Koryčce. K. Čapka mezi Školní a ke Koryčce, dvůr domů č.p. 781-784 ke Koryčce. Ve čtvrtek 10. května Zdeňka Buriana, Pod Zahradami, Polní a areál garáží u OMV. V pondělí 13. května Javorová, k. Čapka mezi Ke Koryčce a Zdeňka Buriana, Sluneční.

 

Odstávka pitné vody proběhne v části obce Mniší 7. května od 8 – 14 hodin. Více informací získáte na poruchové lince 800 292 300.

 

V pátek 10. května se v sadu E. Beneše uskuteční první farmářský trh letošního roku. Od 9 do 16 hodin zde bude možné zakoupit obvyklý sortiment čerstvých surovin a potravin. Nabídka bude tradičně rozšířena také o sadbu a sazenice.

 

Přijměte pozvání na Májový víkend v centru města, který se bude konat zejména u příležitosti Dne matek. V sobotu 11. května jsou maminky srdečně zvány na módní přehlídku, která se bude konat od 16 hodin v centru města.

V neděli 12. května od 14 do 18 hodin se budou moci nechat hýčkat wellness salónu, ve který se promění výstavní pavilon. Na místě se budou moci nechat ostříhat, učesat, upravit si obočí nebo se zkrášlit hennou. Připravena bude také lahodná káva a lekce jógy. První lekce začne ve 14 hodin, druhá v 16:30. Ve stejnou dobu bude v centru města probíhat oblíbený Restaurant Day a od 15 do 17 hodin také prezentace oborů Základní umělecké školy Zdeňka Buriana. Přijďte si se svou maminku užít pěkné rodinné odpoledne!  

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice