2. 5. 2022

Ve čtvrtek 5. května v 17 hodin se uskuteční pietní setkání u příležitosti Dne vítězství. Památku obětí druhé světové války uctí zástupci města a Českého svazu bojovníků za svobodu položením kytic u pomníku padlých před bývalou ZŠ Náměstí.

 

Od čtvrtka 5. května do soboty 7. května bude probíhat 36. ročník přehlídky netradičního divadla Kopřiva 2022. Tradiční součástí budou i představení pro děti. Informace o programu najdete na www.koprivafest.cz.

 

V sobotu 7. května se bude konat 24. ročník Beskyd Model Kit Show. Mezinárodní výstavu plastikových a papírových modelů si můžete přijít prohlédnout do Kulturního domu Kopřivnice v době od 9 do 16:30 hodin.

 

V neděli 8. května od 13 do 17 hodin se v sadu E. Beneše uskuteční česko-ukrajinské odpoledne s místními hudebníky, dobrým jídlem a zábavou pro děti i dospělé. Na akci vystoupí bratři Galiovi, Lenka Szabó Hrůzová, Karel Polách, Zdendalele a další.

 

Firma Slumeko provádí čištění místních komunikací. Prosíme, respektujte dopravní značení, jelikož vozidla, která budou čištění překážet, budou odtažena. Přesný harmonogram najdete na webu města. 

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice