20. 1. 2011

V nejbližších dnech zavítají do čech Paul Greenstein & Dydia DeLyser do Čech, jež vloni proslavil úspěch se starým český aerodynamickým vozem Tatra 87 v anketě New York Times. Dle dosavadního plánu by měli navštívit i Kopřivnici a Technické muzeum Tatra.


Nejslavnější český skokan na lyžích Jiří Raška oslaví sedmdesátiny. Město Frenštát p. R. připravuje program s autogramiádou k oslavě významného jubilea Lyžaře století, mistra světa a olympijského vítěze: Pocta Jiřímu Raškovi, dne 2. února 2011v kině ve Frenštátě od 19. 00 hod.


31. ledna letošního roku je pro 3,5 milionu daňových poplatníků posledním dnem, kdy mohou přiznat daň z nemovitostí. V letošním roce se v případě nepodání přiznání včas poplatníci nevyhnou sankci za pozdě podané přiznání v minimální výši 500 Kč.


Lašské muzeum zve na přednášku historika PhDr. Jan Al Saheba, Ph.D. – Kuruci na Moravě – aneb vpády uherských povstalců na hukvaldské panství v 16. – 18. století, která se koná ve pátek 28. 1. 2011 v 17:00 v Lašském muzeu v Kopřivnici.


Tenisový turnaj starších žáků O pohár starosty města 16  mladých hráčů. Je to jediný z turnajů, které se v zimě u nás hrají  – po dva dny 8. a 9. ledna se  střídali na jediném kurtu. Z Domácích  Bartoň obsadil 2. A Nguen 3. Místo.

 

Vzduchovková střelnice Sportovního střeleckého klubu Kopřivnice po 2 dny hostila střelce moravskoslezského kraje – 3. kola Zimní oblastní střelecké ligy. Příjemně překvapil náš dorostenec Ondra Škarka, který skončil na 1. místě s 364 body. Do kategorie rychlopalné pistoli se tentokrát poprvé přihlásili střelci z Brna. Z domácích chyběli Šárka Jančaříková a Honza Polášek, kteří se účastnili mezinárodního závodu Grand Prix plzeň.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice