20. 1. 2011

V nejbližších dnech zavítají do čech Paul Greenstein & Dydia DeLyser do Čech, jež vloni proslavil úspěch se starým český aerodynamickým vozem Tatra 87 v anketě New York Times. Dle dosavadního plánu by měli navštívit i Kopřivnici a Technické muzeum Tatra.


31. ledna letošního roku je pro 3,5 milionu daňových poplatníků posledním dnem, kdy mohou přiznat daň z nemovitostí. V letošním roce se v případě nepodání přiznání včas poplatníci nevyhnou sankci za pozdě podané přiznání v minimální výši 500 Kč.


Lašské muzeum zve na přednášku historika PhDr. Jan Al Saheba, Ph.D. – Kuruci na Moravě – aneb vpády uherských povstalců na hukvaldské panství v 16. – 18. století, která se koná ve pátek 28. 1. 2011 v 17:00 v Lašském muzeu v Kopřivnici.


Nejslavnější český skokan na lyžích Jiří Raška oslaví sedmdesátiny. Město Frenštát p. R. připravuje program s autogramiádou k oslavě významného jubilea Lyžaře století, mistra světa a olympijského vítěze:Pocta Jiřímu Raškovi, dne 2. února 2011v kině ve Frenštátě od 19. 00 hod.


Tenisový turnaj starších žáků O pohár starosty odehrálo16 mladých hráčů, po dva dny –  8. a 9. ledna se střídali na jediném kurtu. Z domácích  Bartoň obsadil 2. a Nguen 3. Místo.


Vzduchovková střelnice Sportovního střeleckého klubu Kopřivnice po 2 dny hostila střelce Moravskoslezského kraje na 3. kole Zimní oblastní střelecké ligy.Překvapil náš dorostenec Ondra Škarka, který skončil na 1. místě s 364 body. Do kategorie rychlopalné pistoli se tentokrát poprvé přihlásili střelci z Brna. Z domácích chyběli Šárka Jančaříková a Honza Polášek, kteří se účastnili mezinárodního závodu Grand Prix Plzeň.


49 žáků lyžařské školy Sluníčko od 15. ledna čeká na sníh. Stejně jako vloni připravil DDM 5lekcí výuky.  Zahájení 6. ročníku bylo kvůli počasí odloženo o 14 dnů.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice