1. 12. 2015

Nechala kabelku ve školce

Poškozenou je 40letá matka, která při ranním odbavení dcery v šatně školky v Kopřivnici, zanechala kabelku na lavičce. Po nějaké době se vrátila nazpět. Kabelka však již uvnitř nebyla. Přítel, který na ní venku čekal, si všiml muže, který ze školy vychází s její  kabelkou. Po oslovení se dal na útěk. To se mu však nepodařilo, po několika stovkách metrů jej dostihl a odcizenou kabelku získal nazpět. Kopřivničtí policisté nyní zjišťují okolnosti celé události. V případě odcizení by vznikla poškozené více jak 6 tisícová škoda.

 

Podezřelý ze zkrácení daní

Policisté hospodářské kriminality prověřují 44letého muže u Novojičínska s podezřením ze spáchání přečinu zkrácení daně, poplatku a podobné povinné platby. Prověřovaný v období let 2012 a 2013 nepodal daňové přiznání z příjmu fyzických osob, ač pobíral zdanitelné příjmy. Porušením své povinnosti způsobil České republice škodu v minimální výši 240 tisíc korun.

 

Nález munice v Jistebníku

Zkorodovanou munici z 2.svěové války nalezl 53letý muž na poli v Jistebníku. Přivolaný policejní pyrotechnik určil, že se jedná o zkorodované torzo dělostřeleckého prtipancéřového granátu ráže 122mm. Nalezenou munici zajisti a odvezl k likvidaci.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice