1. 5. 2014

Částečné omezení provozu – cyklistický závod „ Gracia Orlová 2014“

V pátek 2. května a sobotu 3. projíždí okresem Nového Jičína ženský cyklistický závod „Gracia Orlová 2014“. V obou dnech přibližně v čase oběda se účastníci silničního provozu mohou potkat s cyklistkami a částečným krátkodobým omezením silniční dopravy. A proto v rámci zajištění bezpečnosti všech účastníku provozu dbejte pokynů policistů. Závod bude probíhat za každého počasí a za částečného omezení silničního provozu. Pořadatelé musí být označeni pořadatelskou páskou a budou se řídit pokyny policistů. Návěstní systém se stává ze dvou služebních vozidel Policie České republiky vybavených radiostanicí a výstražným a rozhlasovým zařízením, služebních motocyklů s radiostanicí a jednoho pořadatelského vozidla. Tento návěstní systém doprovází cyklistický závod po celé trase závodu.

 Start 1. etapy je dne 2.5.2014 v obci Dětmarovice, okr. Karviná ve 12,00 hod. a předpokládaný příjezd závodnic do cíle okolo 15,10  hod. ve Štramberku, okr. Nový Jičín. Trasa etapy v okrese Nový Jičín vede od Hukvald na Hájov, křiž. vlevo směr Kopřivnice. V obci Lubina přes kruhový objezd rovně na ul. ČS Armády a na kruhovém objezdu doprava na obec Závišice. Poté doprava na obec Rybí, kde na křižovatce odbočí vlevo směr Štramberk. V obci Štramberk odbočka na náměstí.

 Start 2. etapy je dne 3.5.2014 v Lichnově v 11,00 hod. a cíl kolem 13,50 hod. v Lichnově u hájenky. Trasa etapy v okrese Nový Jičín vede z Lichnova přes Bordovice, Frenštát p/R a  zpět do Lichnova, opět přes Bordovice a na kruhový objezd u Penny Marketu. Dále pak etapa pokračuje na Frenštát p/R na kruhový objezd po sil. I/58. Na kruhovém objezdu rovně směr ul. Fr. Palackého. Poté doprava po ul. Horní, Nádražní směrem na Trojanovice. V obci Trojanovice na kruhovém objezdu rovně směrem na Pustevny a poté opustí náš okres.

Zpět se závodnice budou vracet po silnici I/58 ve směru od Rožnova p/R a budou pokračovat do Frenštátu p.R., kde u stanice LPG odbočí vlevo na místní komunikaci.
U městského koupaliště vyjedou vlevo na sil. I/58 a po ní budou pokračovat do Lichnova, kde odbočí vlevo ze sil. č. I/58.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice