13. 6. 2018

Krádež svodů

Policisté z Příbora pátrají po dosud neznámém pachateli, který měl v noci z pátku na sobotu
9. června 2018 odcizit z objektu kostela v jedné z obcí na Příborsku měděné úchyty a 10 metrů měděných svodů. Pachatel svým jednáním způsobil škodu 17 tisíc korun. Policisté zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádež. Za toto jednání stanoví trestní zákoník trest odnětí svobody až na dvě léta nebo peněžitý trest.

 

Vloupání do bagru

Začátkem tohoto týdne přijali policisté z Oder oznámení o krádeži v kamenolomu v Jakubčovicích nad Odrou. Neznámý pachatel se zde měl v době od pátku do pondělí vloupat do zaparkovaného bagru, z jehož nádrže následně odčerpal 400 litrů motorové nafty a odcizil dva akumulátory. Způsobená škoda převyšuje 20 tisíc korun. Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže. V případě dopadení pachatele mu za tento skutek hrozí až dvouletý trest odnětí svobody.

Žádáme občany, kteří by mohli k této události podat jakékoliv informace, aby tyto informace sdělili osobně na kterékoliv oddělení Policie ČR, či na telefonní číslo 974 735 741 popřípadě na linku 158.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice