15. 8. 2012

Požár seníku v Hodslavicích – Dětská hra se zapalovači

K požáru seníku v Hodslavicích došlo v době mezi půl sedmou až sedmou hodinou večerní v neděli 12. srpna. Krátce po oznámení celé události byly v blízkém okolí kontrolovány děti, které tvrdily, že s požárem nemají nic společného. Při samotném prověřování celé události se jedno z dětí vyšetřujícímu policistovi doznalo. Seník měli zapálit společně s dalšími kamarády. Po vzniku požáru se snažili z místa utéct. Naštěstí se nikomu z nich nic nestalo. Nicméně i tak vzniklá škoda přesáhla částku 2,5 milionů korun. Na případu nadále pracují policisté ze služby kriminální policie.

  

Lešení za 165 tisíc korun

Ve Frenštátě pod Radhoštěm odcizil v průběhu noci pachatel hliníkové lešení. Firma provádějící stavební práce na školní budově si jej uložila do vyhrazených skladovacích prostor, a pachatel si část z něho odnesl. Firmě tak vznikla škoda ve výši 165 tisíc korun.

 

Fulnek, vniknutí do firmy

Včerejšího dne nahlásil majitel firmy ve Fulneku vniknutí do dílen. Pachatel z uzavřené garáže odcizil hliníkové bočnice přívěsného vozíku a další jeho kovové části. Odcizením tak způsobil škodu za více jak 40 tisíc korun.

 

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice