17. 12. 2021

Nehoda v Bílovci – hledáme svědky

Přibližně patnáct minut před sedmnáctou hodinou odpolední 1. prosince 2021 doposud neznámý řidič blíže neustanoveného motorového vozidla na jednosměrné ulici Smetanové poblíže zdejšího lázeňského centra v Bílovci couval a při tomto narazil do zde zaparkovaného osobního motorového vozidla tovární značky Kia Ceéd. Po střetu neznámý automobil odejel neznámo kam a celková hmotná škoda na majetku byla doposud vyčíslena na finanční částku ve výši nejméně 3 tisíce korun. Jak bylo dosavadním prošetřováním zjištěno, tak s největší pravděpodobností neznámý vůz řídila neznámá řidička, tedy žena. Prokázáno rovněž bylo, že výše popsanou kolizní situaci v dopravě mohli vidět čtyři mladíci, kteří opodál seděli na zde instalované lavičce. Pro řádné zadokumentování spisového materiálu jsou nutné svědecké informace nejen přítomných osob mladšího věku, ale i případných dalších svědků a samozřejmě i dosud neznámé řidičky neznámého automobilu. Toto lze kdykoli telefonicky učinit a sdělit na čísla policistů Skupiny dopravních nehod Dopravního inspektorátu Územního odboru Policie České republiky v Novém Jičíně 974 735 578 či 974 735 251, za což policejní inspektor prap. Jan Janyška děkuje.

 

Odcizení elektrického kola v obci Hladké Životice

V době mezi šestnáctou hodinou odpolední a jednadvacátou hodinou večerní 15. prosince tohoto roku doposud neznámý pachatel spáchal na ulici Hlavní v obci Hladké Životice přečin krádeže tím, že odcizil zde volně odstavené elektrické kolo značky Lectron model Montana MDX zelené barvy s napájecí baterií, čímž poškozenému 23letému místnímu muži vznikla celková hmotná škoda na majetku ve výši 29 tisíc korun. Toto protiprávní jednání majetkového charakteru nyní prověřují policisté z Obvodního oddělení ve Fulneku a jakékoli informace, které by vedly ke zjištění osoby pachatele či k nálezu odcizeného elektrokola, lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně, na fulnecké policejní číslo 974 735 721.

 

Sprejerství, úmyslné poškození fasád garáží na ulici Palackého v Novém Jičíně

V přesně neustanovené době mezi čtrnáctou hodinou odpolední 15. prosince a desátou hodinou dopolední 16. prosince letošního roku doposud neznámý pachatel spáchal na ulici Palackého v Novém Jičíně přečin poškození cizí věci tím, že v prostoru řadových garáží nejméně na dvou fasádách vytvořil červenou barvou různé nápisy, písmenka a obrazce, čímž poškozeným fyzickým i právnickým osobám vznikla celková hmotná škoda na majetku ve výši nejméně 3 tisíce korun. Tuto trestnou činnost majetkového charakteru nadále prověřují policisté z Obvodního oddělení v Novém Jičíně a jakékoli informace, které by vedly ke zjištění osoby pachatele či k důvodům jejího protiprávního jednání a chování, lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně, na novojičínské policejní číslo 974 735 651.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice