17. 3. 2011

Kradla na bazénu

Z přečinu krádeže prověřují kopřivničtí policisté 20letou ženu z Novojičínska, která během dopoledních hodin v době provozu bazénu v Kopřivnici vypáčila šatní skříňku. Z odložených věcí pak odcizila peněženku i s penězi.
Podivné chování jedné z návštěvnic neuniklo oku personálu bazénu. Uvědomili si, že jde o stejnou ženu, kterou již v minulosti viděli, když se ztratily věci z šatních skříněk.
Zaměstnanci poskytli policistům dokonalý popis a informace o směru odchodu podezřelé z bazénu. Na základě takto získaných indicií policisté ženu podle popisu zadrželi na vlakovém nádraží v Ženklavě. Ta se jim ke krádeži přiznala. Uvedla jim, že je ve finanční tísni bez finančních prostředků, zaměstnání a že potřebovala peníze. Odcizené peníze jim vydala.

Nyní policisté prověřují její další protiprávní jednání, za které jí soud může udělit trest odnětí svobody až dva roky.

Doporučení pro návštěvníky bazénů a veřejných koupališť:
Nenechávejte své věci bez dozoru. Své cennosti včetně klíčů od automobilů, mobilních telefonů odkládejte do prostor k tomu určených v chráněných prostorách.


Krbu se nedočkal

Příborští policisté prověřují oznámení poškozeného majitel rodinného domu na Novojičínsku. Muž ve věku 32let z Frýdeckomístecka mu v listopadu 2009 slíbil, že do vánoc téhož roku postaví krb. Převzal zálohu ve výši 30 tisíc korun, nic nepostavil a peníze použil pro svou potřebu. Nyní policisté zjišťují další poškozené od kterých takto vylákal zálohy a práci neprovedl.
Policisté prověřují okolnosti jednání muže s podezřením ze spáchání přečinu zpronevěry.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice