18. 3. 2011

Měla štěstí, pouze bourala

Ve večerních hodinách 17. března, v obci Závišice na Novojičínsku, nezvládla řízení 52letá žena a sjela do příkopu. Okolo jedoucí řidič upozornil policisty, že došlo k dopravní nehodě. Policisté zjistili, že řidička ovlivněná alkoholem nezvládla řízení a v přímém přehledném úseku při projetí mírné levotočivé zatáčky sjela do příkopu, kde havarovala a zastavila se před betonovým mostkem.
Opakovanou dechovou zkouškou jí policisté naměřili téměř 2 promile alkoholu. Ke zranění řidičky ani ke škodě na vozidle či cizím majetku nedošlo.
Policisté ženě zadrželi řidičský průkaz, s podezřením ze spáchání přečinu ohrožení pod vlivem návykové látky.

 


Odcizené tiskárny

V průběhu večera a noci z 16. na 17. března na parkovišti benzínové čerpací stanice v Příboře-Borovci, rozřezal pachatel plachtu návěsu zaparkovaného kamionu. Vyřezaným otvorem vnikl dovnitř. Z převáženého nákladu odcizil několik multifunkčních tiskáren zn. Brother DCP-J125. Svým jednáním tak způsobil celkovou škodu v řádu tisíců korun.


Odcizený návěs kamionu

Prozatím neznámý pachatel odcizil třínápravový návěs zn. Kogel z ulice Dukelské v Novém Jičíně. Návěs byl pokrytý modrou plachtou s nápisy DELTA TRANSPORT SERVICE. K odcizení došlo v období od 14. do 17. března. Majiteli tak vznikla škoda ve výši více jak 300tisíc korun.

 

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice