17. 6. 2010

Nechodil do školy

Kopřivničtí policisté prověřují důvody zahálčivého života žáka 8 třídy. Zjišťují okolnosti jeho jednání a jednání jeho rodičů, kteří mu umožnili vést zahálčivý život, tím, že jej neposílali do školy. Jen za druhé pololetí letošního školního roku zanedbal několik desítek vyučovacích hodin s neomluvenou absencí.

Policisté v dané věci zahájili úkony trestního řízení s podezřením ze spáchání přečinu ohrožení výchovy dítěte podle §201/1b) tr.z.


Krádež lomového kamene

Oderští policisté prověřují okolnosti krádeže lomového kamene různé velikosti, ke kterému mělo dojít v období konce měsíce května až do poloviny června letošního roku. Ze skládky tak mělo zmizet více jak sto tun kamene v ceně několika desítek tisíc korun.

 

Dluží 30 tisíc na výživném

Příborští policisté prověřují jednání 44letého muže, který si neplní svou vyživovací povinnost vůči své dceři. Od července roku 2007 tak dluží více jak třicet tisíc korun, ačkoli rozhodnutím soudu mu byla stanovena povinnost platit měsíčně tisíc korun.

Na území Novojičínska se nejedná o ojedinělý případ. K dnešnímu datu prověřují novojičínští policisté vice jak sto oznámení.

 
 

 
© 2008 Studio Kabelové televize Kopřivnice